reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

mała.di a może warto spróbować z tą szkołą - widzę po moim mężu że im dłużej się czeka tym gorzej:/ a są jakieś licea dla dorosłych zaoczne itp...
 
reklama
ok, moja miała ***** w gaciach więc jest usprawiedliwiona:-) Ja się jeszcze nie myłam, ale zrobiłam dwa prania no i zjadłam śniadanie, zrobiłam obiad. Moja czasami zapłacze przez sen, trwa to 2, 3 minuty i idzie znów spać nie lecę wtedy do niej, już rozpoznaje te różne rodzaje płaczu.
 
mala.di Ja mam w tym roku mature i dyplom a wydaje mi sie ze jakby to odkładała to jeszcze gozej bd tak jak pisze
milionka a mozesz własnie liceum w trybie dla dorosłych skonczyc albo weekendowo

Choc powiem wam szczerze nie wyobrazam sobie tego roku
:-( jeszcze najprawdopodobniej dopiero od pazdziernika wroce wiec nie wiem nie wiem
M wiadomo po pracy bd sie mała zajmował ale ja tez chce z nia trochce czasu spedzac
i tak jak mowicie jak wasze dzieci płacza itp nie wiem jak to bd no ale tro zeba spiac posladki czy jak to sie tam mowi i do dzieła :)

a burzowo i wietrznie sie robi a wdety podobno wiecej sie dzieci rodzi wiec mam małe nadzieje ze i umnie sie cos ruszy :p
 
Gosha uśmiałam się czytając twój wpis :-D

Wasze dzieci to przynajmniej chcą tego cyca kilka godzin ciągnąć, mój po jakiś 3 podejściach w ciągu półtorej godziny dostaje takiego szalu i wypluwa cycka i pozostaje podać butlę. Jak próbowałam się nie poddawać i nie podawać to potrafił tak wyć długo i tak krzyczeć, ze aż się zapowietrzał i siny robił. Nie na moje nerwy to :no:

Poza tym jego nerwkami jest boski :-) I już do jakiegoś tygodnia raczy mamę takimi słodkimi uśmiechami, że jak pierwszy raz to zobaczyłam to się mało nie poryczałam ze wzruszenia :-D

Mala.di a może jakoś ci się uda wrócić do szkoły? Tak jak Milionka napisała, może wieczorem albo w weekendy?

No i czekamy na kolejną mamuśkę i nowe sierpniowe dzieciątko :-) To co, która zamawia kolejkę? :-D
 
Dziewczyny jak Was czytam, to przypominają mi się pierwsze miesiące z moim pierworodnym. Teraz zaczęłam się zastanawiać, czy ja oby normalna jestem, ze chce przez to znowu na własne życzenie przechodzić ;-) Pamiętam, jak kiedyś wychodząc na spacer z 2miesiecznym Bartkiem spotkałam sąsiadkę z niższego piętra. Jak mnie zobaczyła powiedziala, ze jeszcze chwile i będzie lepiej, wszystko się poukłada. Ona wtedy miała 2latka. Ja miałam ochotę spytać, czy jeszcze kiedyś będę mogła się umalować, umyć w spokoju, albo pójść do toalety na siusiu ;-) Pociesze Was, że to naprawdę szybko mija :-) Sąsiadka miała racje :-D
 
nawet nie musze w trybie zaocznym, bez problemu moglabym pojsc do mojego liceum do ktorego wczesniej chodzilam i tam w takim węwnetrznym toku indywidualnym, jezdzilabym ze dwa razy w tygodniu, tylko wlasnie...musialabym sie tłuc z malutką do warszawy, i w sumie sama podroz problemem nie jest..bo w pociagu trzesie wiec dzidzia śpi, tylko co ja z nią bede robić w trakcje lekcji?? .. bo nie mam opcji zostawienia jej z kimś w domu..
moja kolezanka urodzila pod koniec czerwca i teraz wraca do szkoły, ale ona to ma dziecko anioła, zje, trzy godziny pośpi i tyle, a nawet jak nie spi to tylko patrzy swoimi wielkimi oczętami zadowolona i świat podziwia.

edit: królewna sie obudzila...obiad sie nawet nie zdazyl ugotowac...

cornelka, mi za to mówią że bedzie coraz gorzej, zreszta jak patrze na dzag i jej Tymka, to widze ze to wcale tak szybko minąć nie musi...
 
Ostatnia edycja:
To ja zamawiam na jutro choć może sie dziś zcząć :D!


mala.di zapytaj znajomych czy na te kilka godzin byali nie zostali z mała
Ja mam uzgodnione ze jak bd miala duzo nauki to podrzucam do przyjaciół w sumie jeden z nich chrzesnym bd :p A Oni ze liga jesiena sie zaczeła to spokojnie z nia bd mogli ogladac
 
Ostatnia edycja:
ja się witam :-)

wyspałam się pierwszy raz od tygodnia, całe 5 h, w tym 3 h ciągiem :tak: trochę ogarnęłam i przyszła położna, Nina trochę żółta, ale mniej niż wczoraj :tak: mam tyle mleka, że muszę tetrę w cycka mieć, a Młoda co 2 h jak w zegarku się domaga :tak: a ze smoczkiem, to u nas jak na razie jest niepotrzebny, ale zobaczymy co będzie w przyszłości :sorry:
 
mala.di ja bym do szkoły wróciła. te dzieci się drą ale jak je trzymać na brzuszku to spokojnie można się uczyć. Właśnie Ola śpi na mnie a ja nie mam nic lepszego do roboty niż być jej materacykiem ;-)

Już sobie przygotowałam książki do czytania nocami przy karmieniu bo Wy jakoś mało piszcie :rofl2:
W macierzyństwie trzeba zwolnić, troszkę odpuścić a będzie dobrze.

Wysłałam Maksa do Wisły. przykro mi ale wiem, że bardzo chciał i dobrze nam to zrobi ja muszę się Oli nauczyć póki co nie wiem kiedy marudzi kiedy jest głodna kiedy się najada i takie tam a on się wylata :tak: w przyszłym tygodniu już możemy razem na plac zabaw chodzić, nareszcie i zaczniemy się organizować.

Ale powiem wan jak tak sobie u mnie leży w domu pusto cicho, patrzę na nią i czuję, że coraz mocniej ją kocham jeszcze kilka dni, tygodni i nie będę umiała bez niej żyć :))

idę poczytać jakie zupy mogę jeść:rofl2:

miłego dnia
 
reklama
no, dla gorgusi gratulacje! tak sie doczekac nie mogla, a tu hop siup i juz ma Kaceperka :) tylko sie nameczyla troszeczke chyba :S

tak sobie czytam tutaj o tych kozich zapachach i cycach na wierzchu, cholera, moze to wszystko jeszcze odwolam? :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry