reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Sierpień 2012

reklama
No to muszę dziś kupić paracetamol. No teraz jest radosna, bawi się na macie, śmieje, ładnie je, ona ma tak tylko wieczorami.

Ja oczywiście dogorywam, a mam tyle pracy, że szkoda gadać. Jutro nam jeszcze basen przepadnie bo M powiedziała, że sam nie pójdzie.
 
Domi co ty, wtedy to już na bank będę szczerbata :sorry2: najbardziej mi się w śnie podobało, jak mąż mówił, że on tak bardzo chce jeszcze jedno, bo teraz się zarzeka, że nawet za 10lat nie chce, a ja bym chciała po 35, na rozpieszczenie syneczka :-D

Asia zawsze wszystko nasila się na noc, po całym dniu, ja wczoraj też musiałam na dziurę paracetamol łyknąć, bo mnie szwy rwały :confused: no i lepiej mieć coś na zbicie gorączki, bo nie daj boże by Ci o 3 w nocy wyszła gorączka u Ulki i szukaj dyżurującej apteki :no:
 
Ostatnia edycja:
Irisson - 3 booobo?? No Ty to już tak się wyrobiłaś w tych pracach domowych i organizacji czasu że następne się cieszyłaś:szok:
Gorgusia- gratuluję biznesu i życzę wielu klientów! Współczuję nocki u nas 22-23 też płacz i marudy ale za to nocka tylko z 2 pobudkami.
 
Dziewczyny mi się zaczął dzień bardzo smutno. Moja przyjaciółka jest w 23 tyg ciąży (dwie poprzednie ciąże straciła). Dowiedziała się teraz,że w brzuszku maluszka jest jakiś wielki guz,który zajmuje prawie cały brzuszek :-(. Lekarze mówią,że nie wiadomo czy ten guz pozwoli dotrwać małemu do końca ciąży...Jedzie do Łodzi do szpitala dowiedzieć się czy jest szansa na operację w łonie matki, teraz ma tylko obserwować czy czuje ruchy czy już nie....Straszne to :(. Nie wiem jak jej pomóc :-( Słyszałyście kiedyś o takim przypadku? Sorry, za smęty ale musiałam się wygadać :-(
 
Asia kciuki za tego maluszka, będzie dobrze !!!!

irisson ja bym się ucieszyła z takiej wpadki ;-) ale też raczej wolę coś do rozpieszczania pod 40-tkę;-) Mój ostatnio tez mówi że nigdy w życiu ale to jest do urobienia :))

Asia dużo sil na dzisiaj. niestety takie nocki się zdarzają mamy to w kontrakcie ;-) Paracetamol lepiej mieć bo mi to tez wygląda na zęby. Maks tak robił niestety:-(

Ja pracuję strasznie dużo roboty ostatnio. Każdę wolną chwilę poświęcam ale jestem w domu z dziećmi to najważniejsze. Dziś znów spotkania za granica całe popołudnie zejdzie. No ale lubię wracać do domku jak Olisko wykapane, nakarmione, uśpione a M kończy porządki :-D. radzi sobie chłop.
 
KArolna to Ty dzisiaj światowa kobieta jesteś;-)
My po spcerze, MAciej właśnie rozkłąda na części pierwsze puzzle piankowe, a ja na bb:zawstydzona/y: Ale wstać trzeba, bo chyba kupa jest. Niekulturalny synek, nie poczekał a mamusia skończy;-)
 
Karolina no mój się dzisiaj uśmiał z mojego snu, bo takim sposobem już mamy Laurę i NInę :sorry2: mój dzisiaj robi chlebek na zakwasie, cały tydzień dokarmiał i dzisiaj może piec, strasznie nam smakował :tak: mężul codziennie o 17 przychodzi i przejmuje dzieci, do 19, bo u nas już wtedy obie śpią no i noc też jest jego, włącznie z rankiem, na jutro mam zezwolenie na wyjście na lumpy i sklepy, bo dawno nie byłam :tak:
 
reklama
cześć Dziewczyny :-)

irisson, ale sen :-D
asia, mój młody ze 2 razy dostał paracetamol jak zęby męczyły nie do wytrzymania i zawsze zasypiał od razu :tak:

u nas też ostatnio ze spaniem różnie, a tak ladnie przesypiał noce jak był mniejszy :confused:
ale w nocy ostatnio mąż wstaje, bo ma teraz luźniejszy okres, a ja w pracy muszę się mocno skupiać, więc trochę snu potrzebuję ;-)
 
Do góry