reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Aga, właśnie nie dała do inhalacji mimo, ze prosiłam.. dała tylko syrop a u lekarza był z babcia i ona niby lekarce mówiła no ale co zrobic.. moze nast razem dostaniemy do inhalacji.. Jestem w pracy a Kuba z babcia [emoji3]
 
reklama
Basia niektórzy lekarze nie są za inhalacjami, nie wiem dlaczego, moja też nie daje tylko jak wyraźnie jej o tym wspomnę, że może dobrze by było je zastosować i ona widzi, że chcę to wtedy zaleca. A inhalacje chyba są dość dobre. Zdrówka.
 
Aga wielkie gratulacje kochana !córcia suupperrr to może ciuszki ode mnie co ? mam śliczne hehhe :DDDD a tak wogóle połowa ciąża ! no woowwwwww
Aga gdzie chcesz rodzić ? bo wiesz jak Żermoski -dawaj kobieto ,mam tam zanjomości .pomoge ci żebyś miala jak w niebie !!!!!
Basia kurde przykro sie to czyta....najgorzej dac komuś nadzieję ,co tu mówić. Kobiety inaczej to przeżywają ,faceci a tam emocjonalnie nie podchodza do starań...tulę mocno ! choc powinnaś powiedzieć mężowi ....
TakaJ zdrówka kochana u was !
a my ...leci dzień za dniem ...Maryś rośnie ,rozrabia ! Kochane moje słoneczko !
mamy już 5,5 mca ...aż mi ciężko uwierzyć ! !
 
Venicee no niestety ale czas zasuwa strasznie szybko, niedługo będzie chodzić zobaczysz :)
Ja przez tydzień internetu nie miałam, jak w epoce kamienia łupanego się czułam :D
 
reklama
Venicee jeju jak ten czas szybko leci , dziekuje Ci kochana za pamięć [emoji9]
ubranek mam sporo od siostry i bratowej.Zastanawiam się kiedy to wszystko ubiore hehe. Kurcze zrobiłaś mi zamęt w głowie odnośnie szpitala, wstępnie byłam nastawiona na Kopernika, tam rodziłam Tymka. A jak jest w Żeromskim jak warunki?
Taka j to musiało być dziwne uczucie tydzień bez netu [emoji12]
U nas przytrafiła się jelitówka , ale Tymcio juz wychodzi na prostą , nawet go tak bardzo nie zmęczylo.


 
Do góry