marzycielka81
Fanka BB :)
Izka87 mój będzie trochę wcześniej koło 18, ale za to dziś będziemy miały swoich kochanych przy sobie :-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.


no i koniecznie pochwal się suknią




jak czytam ze wy bezsenność macie to zastanawiam sie czy ja napewno w ciązy jestem. Jde spac przed 24, w nocy kolo 3 mus do toalety trzeba leciec, wracam klade sie i zasypiam z miejscapotem spie az sie wyspie czyli kolo 10 wstaje. Ale jakbym mogła to spałabym jeszcze dłużej. Ja mam ten komfort ze pracuje w domu od której chce
![]()
Też rozważaliśmy obie opcjeLewan, to fajne imięmy się zastanawiamy jak jest lepiej, Liliana, czy Lilianna, bo z tego co wiem obie wersje są "w obiegu"
termin mam na 11.08, ale ja mam jakieś złe przeczucie, że Lili wcale nie będzie chciała za szybko opuszczać swojego domku![]()
