reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Witaj Agniś, niestety drugie i drugi lekarz który nie widział zarodka, pierwsza była moja Pani gin, która prowadzi mi już trzecią ciążę, bardzo doświadczony położnik, od razu stwierdziła że coś nie tak, bo pęcherzyk spory, a nie ma serducha, dodatkowo skierowała na izbę do szpitala, dla potwierdzenia. Pan doktor stwierdził że czym się martwię, przecież mam już w domu dwóch chłopaków.:no: Robił mi usg dopochwowe przez pół godziny, po czym nie znalazł serca
 
reklama
na koniec zlecił betę która wyszła nisko ale w normie dla tc, niestety zbyt wiele nadzieji nie dał, kazał przyjechać za tydzień i wtedy decyzja. To moje pierwsze problemy w ciąży, tamte znosiłam nieźle, zakończone porodami chłopaków ponad 4 kg. Teraz czekam...
 
witam Was,

byłam dziś na wizycie po duphaston i...... no właśnie jest prawdopodobnie tak wcześnie że nawet pęcherzyka nie widać... (albo go tam nie ma). Lekarz dał duphaston i kazał się pokazać za tydzień + zlecił betę (wynik będę znała jutro). a dodatkowo jest coś co chyba jest krwiakiem 0,5 x 1 cm... więc powtórka z rozrywki
- w pierwszej i drugiej ciąży też je miałam i musiałam leżeć kilka pierwszych tygodni. Z pierwszej mam synka prawie 1,5 roku, a z drugiej niestety Aniołka :(
w poniedziałek i dziś test pozytywny, ale zobaczymy jak to się dalej rozwinie.

Miciur-ka - ja miałam ostatnią @ 13.11 :) jak u Ciebie wizyta?

zaczarowana79 - witaj... jeszcze nic nie jest przesądzone. zarówno USG,lekarz mogą się mylić... znam przypadki, że już chcieli usuwać bo nic tam nie było. więc trzymam kciuki za serducho i tej wersji się trzymajmy!
 
wróciłamod gina
Dzidzia ma 8mm i widoczne bijące serduszko :):):)cieszę się :)mam przyjść za 4 tygodnie
termin mam niby na 28 lipiec a z usg na 2.08 ale zostaję u Was :):):)u sierpniówek bo wiem że owulka była póżniej i ten 2.08 mi bardzie pasuje :):tak:
 
Dzień dobry!
Witaj wśród sierpniowych mamusiek Kiciabp:-) czy pisząc" wczoraj zrobiłam betę i jest!!!!! w 10dpt mam 119" to ja dobrze pomyślałam:-p??

Zaczarowana ja nadal trzymam kciuki za pozytywny rozwój sytuacji:tak: A tekst lekarza, ze juz masz dzieci to poniżej pasa:wściekła/y: Ja uważam, ze nawet jak ktos ma dziesiatkę dzieci i z jakiegoś powodu nie może mieć jedenastego a chce to jest to wielka tragedia...bo to jest tak, jakby się nie mogło spełnic swojego marzenia:cool: niektórzy tego nie rozumieją... ja wiem, ze osoby, które w ogóle nie mają dzieci to moga czuć jeszcze większy ból, ale to, ze ktoś je ma a nie moze miec kolejnego wcale nie daje prawa do oceniania, kto może z tego tytułu przezywac smutek a kto nie... Mam nadzieję, że zrozumiałyście o co mi chodzi...jakoś w pisaniu nie jestem najlepsza...:cool2:

Ktr, ja nie wiem co to krwiak, ale ja za to mam torbiel (w sierpniu sie o niej dowiedziałam) i sposobem na jej leczenie to albo operacja albo ciąża...więc mam nadzieje, ze jakoś mi sie uda... w poniedziałek się dowiem czy nie zagraża dzieciatku:tak:

Agniś, super, że na wizycie byłaś i wszystko oki...no i juz jest serduszko:-D Teraz czekamy na kolejne wizyty i kolejne serduszka:-)

A ja chyba sie rozkładam... mam kaszel jak grużlik:wściekła/y: a do tego mój synek też to samo i dostał wczoraj antybiotyk, a dzisiaj tak nim szarpało z rana, że biedaczek zwymiotował:-( dzisiaj mąz jest z nim, a ja jutro opiekę biorę i sobie w domku posiedzimy:tak:

Zaczynam się stresowac, bo nie mam prezentów dla dzieciaków i nie bardzo wiem, kiedy teraz będę ogla na miasto wyskoczyć...moze w sobotę się uda...zależy jak będę się czula...ech..
 
Zaczarowana trzymam mocno kciuki! u mnie też nie widać zarodka a pęcherzyk jest spory, mam nadzieję, że w poniedziałek już coś zobaczę i Ty napewno też!! :)))

Loleczka ja też mam długie cykle około 32-33 dni :)

A dzisiaj przywitały mnie pierwsze mdłości poranne :) nic przyjemnego ale mnie ucieszyły!! ;)))
 
WITAJCIE
kARLAM O TAK mdłości to nic przyjemego ale jak to mój gin mówi im gorzej się kobieta czuje w ciąży tym lepiej :)ja tylko mam zgagę że aż w piersiach boli ,macie może jakieś sprawdzone sposoby na nią!????????
zaczarowana ja też trzymam moooooooooco kciuki i zgadzam się z loleczką że takie teksty lekarzy są zupełnie nie na miejscu:no::no::no:
 
bo musi byc link w tagach z
 
reklama
Do góry