reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Izka - a zobaczysz za kilka miesięcy jaki będziesz miała twardy brzuch :-D Spokojnie, to normalne, no chyba że byłby bardzo twardy i napięty

Sisha
- ja w poprzedniej ciąży czułam najpierw takie właśnie lekkie puknięcia, potem jak zrobiło się bardziej odczuwalne to okazało się, że to były kopniaki :-) Więc jeśli to to, to na pewno niebawem to zidentyfikujesz :-D

Madzik - a przezierność 1,8-1,9 to na prawdę tak dużo? Norma jest chyba do 2,5 (tak mam podane w karcie z usg) i wydaje mi się, że jeszcze sporo Ci brakuje do takiego wyniku. Zwłaszcza, że przez brzuch wyszła mniejsza. Myślę, że skoro lekarz mówi, że jest w porządku to nie ma się czym martwić, jakby miał wątpliwości to pewnie zaleciłby dodatkowe badania
 
Ostatnia edycja:
reklama
laski a ja z takim pytankiem.. między pępkiem a spojeniem łonowym macie może twarszy brzuch niż np nad pępkiem? bo nie wiem czy to normalne bo rośnie czy panikować haha :-p

hej każda z nas tak ma ;) a to dlatego, że tam jest dzidzia :)) w końcu już trochę miejsca zajmuje :)) ja uwielbiam leżeć płasko na plecach i obserwować jak podbrzusze się przesuwa ;)) a mój małż nawet do niego gada ;) mój syn też ;)
 
dzięki laski, ulżyło mi, bo aż się wystrachałam ;p nie mam takiego twardziocha tylko właśnie taka jakby kulka na dole brzucha :)

Madzik ja też miałam przeziernosc 1,8, ale gin powiedziała, ze to jak najbardziej w porządku :)
 
madzik1980, fajnie, ze sie odezwalas. Dobrze, ze dostalas l4, teraz czas na odpoczynek i relaks;-)

domi87, ooo jak fajnie;-)Myslalam, ze te pukniecia to co innego niz ruchy. Jesli to sa ruchy to pewnie za kilka tygodni bede czula to czesciej, bo teraz to tylko raz, dwa dziennie.

toska, taki odpoczynek od rodzicow na kilka miesiecy jak dla mnie nie jest zly, ale potem to juz tylko jedna, wielka tesknota. Zawsze na swoich rodzicow narzekalam, a teraz jak sa daleko ode mnie to wydaja mi sie najlepsi pod sloncem:tak:
A w jesli chodzi o Dubaj, to chetnie bym tam zamieszkala.. Wystarczy zobaczyc zdjecie na internecie jak Dubaj wyglada teraz i jak kilkanascie lat temu, widac ogromna roznice. Ale wiadomo, kto ma rope ten rzadzi:-D
 
Izka, Domi dzięki z tą przeziernością , coś mi się na Baby Boom popsuło bo nie mogę robić akapitów.
 
witajcie

u mnie został jeszcze tylko jeden "objaw" ogólne zmulenie:-D
zenia- ja dopiero teraz zauważyłam B-B przy Twoim nicku- czy Ty z Bielska?:-)

ogólnie to z Jastrzębia mój jest z Bielska, ja studiuje w Bielsku i jesteśmy tam 3 weekendy w m-cu i tam też mam zamiar rodzić więc tak jakby trochę jestem :)
 
Hejka :-)

Po wizycie U lekarza dobrze. Ale dzidzi tym razem spala i za chiny się nie chciała obudzić choć pani doktor budziła i nic :-)
także znów badanie takie mniej więcej hehe ale nosek jest,
przezięrność 1,5
Lekarz uważa że jest dobrze :-)
Dzidzia ma 6,2 cm
Czyli przez tydzień urosło 6mm :-)
Co do tego bólu z boku to prawdopodobnie wiązadła się naciągaja przez rosnącą macice co po wysiłku skutkuje bólem ostrym. Mam więcej odpoczywać tylko że ja nie mogę..
Następna wizyta za 2tygodnie.
 
dziewczyny gratulacje!!
madzik- Ty to powinnaś po dupie dostać!! za wymyślanie problemów!!! odpoczywaj a nie wymyślaj!!
zenia- no to witaj koleżanko! ja z Żywca:-D ale rodzić będę w bb na wyspiańskiego:tak:
 
reklama
Do góry