reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Ewuncia super,że wizyta udana:-)

A ja zapytałam gina o co chodzi z tymi ruchami,że jedne liczą do 50 a ja tylko do 4.No i na koniec ciąży dopiero mi to wyjaśnił:baffled:.Podobno jak liczy się kopnięcie jako 1 ruch,to wtedy powinna być ta większa liczba.A ja np miałam liczyć pełne ruchy,czyli jak mały wierci się kilka minut i przestaje na chwilę,to jest to 1 ruch.II takich powtórzeń w danej minucie powinno być co najmniej 4.Świetnie,że w ogóle raczył mi to wytłumaczyć zanim urodziłam:wściekła/y:
 
reklama
dziewczyny ale produkujecie. Normalnie na chwile Was opuścić i potem trzeba nadganiać, a zanim nadgonię to zapominam co komu chciałam napisać :zawstydzona/y:

Iza że tak powiem, rozumiem Twój punkt widzenia, ale jednak nie dziwię się, że taka j panikuje. Akurat z tych nas udzielających się na otwartym chyba tylko ona ma pozytywnego gbs-a, więc to dodatkowo może być trudne że ona jako jedyna go ma. A że się wyżali i ponarzeka to cóż? Każdy ma słabsze dni i potrzebuje takiego wyżalania się co chwila na ten sam temat. I tak jak już ktoś napisał, jak mi to już się nudzi że w kółko o jednym i tym samym to nie przyłączam się do konwersacji na dany temat *albo jeśli nie mam nic konstruktywnego do dodania.

dolaser obserwuj się, i oby było wszystko OK :-)

No a myśmy odebrali wózek i jest ładny. Jutro porobię zdjęcia i wrzucę jeśli mi się uda
 
Iza musisz po prostu pozwolić mi przejść to po swojemu, ja tak przechodzę jakieś złe wieści, denerwuję się, stresuję, martwię, jestem w dole, widzę same negatywy, dopiero po jakimś czasie jak ochłonę z tą myślą, wyrzucę z siebie czy coś to wracam do siebie, inaczej nie będzie, obojętnie czy ktoś będzie się tego ode mnie domagał czy nie, ja tak reaguję i tyle. Tak dzisiaj czuję się z tym już lepiej, ja potrzebuję czasu po prostu, aczkolwiek skłamałabym gdybym napisała, że już ochłonęłam i nie martwię się i w ogóle i'm so happy, nie, w dalszym ciągu mi to siedzi i martwię się, z tym, że mam już lekką nadzieję, że nie będzie źle. Ja tak przechodzę złe informacje i możesz mi pisać do słuchu czy coś, nie ważne, do mnie nie dotrze, ja muszę pewne rzeczy sama przepracować. W sumie nie chce mi się tego już tłumaczyć, tym bardziej, że to nie forum o mnie a tutaj całe elaboraty piszemy.

Ewuncia super, że wizyta udana a maluch ładnie przybiera na wadze! Przykro mi z powodu problemów mamy :(

Dolaresr ja też nie wiedziałam jak mam te ruchy liczyć i sprawdzać, mój mi też nie objaśniał a ja nie pytałam ale ja po prostu patrzę czy maluch się codziennie rusza, teraz się poruszał troche i liczę, że za ileś tam godzin znowu tak będzie, jak nie to sprawdzę go detektorem tętna, jak się martwię to sprawdzam.

Żabila fajnie, że wózek już jest, w końcu jutro zaczynasz 37 tydzień!!
 
Hej dziewczynki,
ciezka noc mialam, bardzo goraco i duszno mi bylo, tak wiec jestem niewyspana...
a do tego jeszcze od 2 dni spie sama, maz sam :-(
postanowilam sciagnac mame by mi pomagala, a miala dopiero w polowie sierpnia przyjechac, do tego jeszcze namolna corka meze co za nim wszedzie lazi, pcha sie na kolana w sytuacjach za ktore ja bym zjebki dostala, normalnie jak by mogla to by sie jak kleszcz w niego wczepila,a wczesniej tak nie bylo....
milego dnia
 
Hej mój lekarz natomiast odnośnie ruchów mówi tak : 3 ruchy ma godzinę, albo 10 w ciągu 3 godzin- to poza porami aktywności, a w czasie aktywności conajmniej 10 na godzinę. Nie liczymy czkawki. To tyle. Ja na wypisie ze szpitala mam zaleceniem liczenia. Czasami mały ma takie dni że ciągle jest aktywny, a czasami mniej. Co do bólu i kłucia to ja mam takie, one skróciły mi szyjke do 1 cm. I biorę luteine i magnez. Taka. J : niczym sie nie przejmuj , ja też jestem z tych panikujących raczej, każdy ciążę przeżywa inaczej! Pozdrawiam Cię gorąco.
 
Witam porannie. :-) U nas dzisiaj już chłodniej bo na razie tylko 19stopni ale słoneczko świeci.

Myślałam że jajo zniosę w nocy.:angry: Tak mnie swędzą stopy i dłonie. Nic tylko drapać. Już se wyczytałam że to może być cholestaza i mam pietra trochę. Chyba dopadnę mamę i się spytam czy robić próby wątrobowe czy nie, bo to swędzenie może od czego innego?? Wizyta w przyszły piątek więc może się przemęczę do tego czasu.
 
reklama
Do góry