reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Ojej.Mam chyba jakieś problemy z wysłaniem wiadomości.No nic, piszę jeszcze raz .
Melduję się po wizycie.Rozwarcie na 1,5cm, ale bez pośpiechu.Gin powiedział, że dzidziusiowi jest dobrze w brzuszku. Zrobił mi usg- waży 3000-3200( a pierwsze miało3750). Powiedziałam mu , że ciągle jestem płaczliwa i że bardzo się boję , co będzie jak wody by mi odeszły np. w nocy.Uspokoił mnie, że o każdej porze mogę do niego dzwonić to on ze mną pojedzie. Za pierwszym razem też mnie nie zawiódł. Umówiliśmy się wstępnie na piątek po południu na jego całodobowy dyżur niby na ktg, ale myślę, że spróbuje mnie rozkręcić. Także kochane dziewuszki - już myślę tylko o piątku.
gaga-mam na imię Ada,lat 28, jestem z woj.łódzkiego.Mam 8 letniego Artura i teraz termin na 15 sierpnia-czekam na Oliwię.
 
wróciłąm z usg i wszystko ok, mała waży 3372g, łożysko 3 stopień dojrzałości, pępowina ok, wody w normie z usg wychodzi 38tydz. a z miesiączki 39tydz. ale lekarz powiedział że nie należy sie tym przejmować, ja juz jestem spokojna, jak zobaczyłam to maleństwo moje i jej serduszko jak bije i teraz to tylko strasznie bym ją chciała przytulić

dziewczyny coś czuję że jak się posypiecie to wszystkie na raz ;D trzymajcie się i odzywajcie się co z wami, no i czekamy na zdjęcia mamuśki młode
 
hejka
ja niedawno wrociłam od gina czekalam trzy godziny tyle babek było :( stwierdził ze termin mam na 22 sierpnia mam jeszcze tydzien wytrzymac i odpoczywac odpoczywać a w srode ide na 3D mam nadzieje ze warto ,ale jest gorąco i spiąco .
pozdrowionka kasia
 
kasia zazdroszczę ci tego 3D podobno niesamowite są zdjęcia, ja jakoś nie mogłam znaleźć w Krakowie tego usg, nie wiem czy wogóle jest, miłego odpoczywania tak nawiasem mówiąc :)

u nas w końcu pogoda jakas możliwsza choć dalej trochę parno :mad:
dobrej i przespanej nocki, może jutro będą jakieś wiadomości od nowych mamusiek, kilka coś nam się straciło chyba ::)
 
Ja jeszcze w jednym kawałku ale juz mam skierowanie do szpitala na czwartek o ile szybciej nie posypie sie !!!!
Mam nadzieje że nie bede tam lezeć do świetego nigdy!!
Kredka ja juz myslałam że sie rozdwoiłaś a tu....
Słowiczku śliczna ta córeczka Twoja !!!
Gaga jeszcze troszke i bedziemy trzymać nasze dziuńki na rękach - jeszcze dadzą nam popalić ;D
Mozecie mi powiedzieć jak wklejacie Wasze zdjęcia tutaj?? czy tak jak Aletka to opisała czy jakimś innym sposobem ??
 
otwieracie zdjęcie za pomocą Adobe Photoshop
Klikacie na Image na górze paska
wybieracie Image size....
pojawia się tabelka i zmieniacie wielkość w jednym miejscu tam gdzie jest Width ja daje zazwyczaj 400 albo 500, dajecie ok
zamykacie obrazek i zapisujecie go na przykład na Pulpicie
potem na stronce http://www.imageshack.us/ dajecie przeglądaj i wybieracie swój obrazek
następnie host it i pojawia się link obrazka który wystarczy skopiować i wkleić pamiętając o nawiasach
 
Gracjas GAGA !! musze w koncu sie zmobilizowac i przetestowac to zamieszczanie zdj bo za chwile bede miała kim sie chwalić a osioł nie bede umieć !!
 
reklama
O proszę... trzy dni bez forum, a tu nowe mamusie się pojawiły (WITAJCIE DZIEWCZYNKI) i dzieciaczki się posypały.
Monika, Anecik, Domi GRATULACJE!!! Nareszcie nie będę sama :-) A właściwie nie ja, tylko mój Marek. Cieszę się, że już ma kumpli. Jak się czujecie??
A my pozbyliśmy się już pępka i mamy za sobą pierwszy spacerek. Z piersiami też juz wychodzimy na prosta, chociaż jedna dalej boli...
Żużaczku, czytam te opisy Twojego szpitala i nie moge wyjść z podziwu. Klimatyzacja i wyprawka dla noworodka?? To na pewno państwowy szpital w Polsce? U mnie w ramach wyprawki były dwa pudełka reklamowych gadżetów typu proszek do prania czy płyn do kąpieli. A dzieciątka dostają po porodzie ciuszki do ubrania, ale już na zmianę trzeba mieć swoje własne...
 
Do góry