reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

hej kobitki
necik mi odmówił posłuszeństwa i mam troche zaległości :sorry2:
a do teog chorubska nas dopadły, Olek 2 raz w ciągu miesiaca chory, a wczesniej moze ze 3 razy w ciagu 3 lat:confused: no coż przedszkole;-) ale mimo tego nie żałuje że chodzi bo na prawde oprócz chorób i nerwów które nasiliły sie u niego jest super, wraca zadowolony, codziennie z nową piosenka na ustach:-):-D
gaga Majka nie jedyna jedynaczka;-) Olek póki co też samotny i nie zapowiada się w najbliższym czasie na zmiane:-) moze za 2-3 lata, kto wie....zreszta niektórych rzeczy nie raz nie da sie zaplanowac:-D
ja dodatkowo jestem pochłonięta urządzaniem kuchni, meble juz zamówione, teraz czas wybierania sprzętów, ale ja sie na tym zupelnie nie znam, kieruje sie niestety jak to kobieta wygladem a Marcin jest od ustalania parametrów;-) ale nie mamy jeszcze liderów co do marek sprzętów:confused: co do piekarnika bardzo podobaja mi sie te z wozkiem piekarnika, OK nie zanudzam Was, ale jestem otwarta na porady, moze Agata mi cos podpowie ona jest pochlonieta budowa i tymi sprawami, no i w pierwszej kolejnosci musimy wybrac zlew do kuchni.....czy ktos ma ten z granitu? wizualnie mi sie podobaja choc cenowo niekoniecznie;-)ale ciekawe jak w użytkowaniu
 
reklama
hej hej !!!!

a ja jakos zaniemogłam w piątek, potem łikendzik u znajomych a dzis malowanie sypialni i mąż mi zaniemógł leżał dosłownie jak nieboszczyk a ja latałam to do domu to do zakładu to zrobić jesc cos, to po Liwie ! o 18 zadzwoniłam do gina bo miałam sie umówić na usg a on mi ze mam być juz wiec pędem pozbierałam sie i w 15 min dojechałam na miejsce zziajana jak rex :baffled: ale dzidzior zdrowy i śmiesznie siedzi głowa jeszcze u góry a nogi pozawijane :-D no i nie szło podejżec i potwierdzić ze dalej dziewczynka :blink: no i klops ma 1288g wiec całkiem nieźle bo norma to 1 kg !




a mnie się zmywarka marzy bo jak będzie 2 dziecko to się przyda poleci któraś z Was jakiś model?
kup kup to ostania rzecz której bym sie z kuchni pozbyła :-D a facet co naprawia i ma serwis polecał nam boscha albo simensa no i chyba jako trzecie whirpool ! mówił ze mało awaryjne i b. dobre ! my mamy bosha !


zdrówka chorowitkom !!!
 
Liwia dzis w przedszkolu miała zdjecia do kalendarza :-D uśmiałam sie jak mi opowiadałq no i byłq oburzona bo pan fotograf zrobił jej tylko jedno zdj a ona mu ponoc powiedziała ze chce jeszcze a on jej na to ze braknie mu filmu na inne dzieci :sorry2: moja mała modelka :-D ale z jakim przejęciem mi opowiadała " tylko raz mi zrobił zdjecie a ja chciałam jeszcz tak i tak " i uśmiechy strzela :-D
 
Agatka a w jaki rozmiar teraz ubierasz maluche ??? 56 ??? no i ten kombinezon jaki ma rozmia że mówisz ze taki duzy ?? bo ja łansie jestem na etapie rozglądania soe za kombinezonem a nie chce takiego na wyrost !!! jaka długa była jak sie urodziła ???
 
Mailen - ja wybiorę zwykły piekarnik, jakoś nie jestem przekonana do tych nowych wynalazków, zlew wstępnie wybrałam franke z fragranitu - podobno bardzo dobry ale nie wiem jak się sprawdzi i czy nie zmienię jednak na stalowy ale podwieszany :tak::tak:
Firmy nie podpopowiem bo sama biję się z myślami, nawet takimi czy wszystkie sprzęty mają być tej samej firmy :sorry2:, lodówka simensa, zmywarka też, płyta raczej też - pozostaje piekarnik :sorry2:, a okap firmy Teka - popatrz na ich ofertę, sprzedają co prawda od 3 lat ale mają bardzo ładne sprzęty i do tego w dobrych cenach :tak::tak:

Justyna - ja kupiłam kurtkę rozmiar newborn bo to z cheeroki ale też jest spora, a kombinezon 0-3 mc i mała w nim toneła a urodziła się to mierzyła 55 cm. Problem jest taki że w tych foteliku dziecku chyba niewygodnie niezależnie co mu człowiek założy :dry: Ubranka mam na 50 (ale z h&m) i są na teraz i jeszcze troszeczkę albo 56 - 62. Generalnie przyjełam zasadę, że nie będzie miała wszystkiego za dużego :sorry2:

Dobra muszę się wyszykować do lekarza z maluchem - pierwsza wizyta u pediatry.:tak:
 
Wizyta u pediatry zaliczona, Ania przytyła 300 g i jestem z siebie bardzo dumna :-)
Poza tym mamy antybiotyk na ropiejąco oczko, gencjanę na rączkę (chyba też jakieś bakterie) i ustalone pierwsze szczepienia.:tak::tak:
Pojechałam sama autem z maluchem i wróciłam. Jestem gotowa do dalszych wojaży, szkoda tylko że ten tyłek cały czas mnie tak boli :no:
 
Justyna - ja kupiłam kurtkę rozmiar newborn bo to z cheeroki ale też jest spora, a kombinezon 0-3 mc i mała w nim toneła a urodziła się to mierzyła 55 cm. Problem jest taki że w tych foteliku dziecku chyba niewygodnie niezależnie co mu człowiek założy :dry: Ubranka mam na 50 (ale z h&m) i są na teraz i jeszcze troszeczkę albo 56 - 62. Generalnie przyjełam zasadę, że nie będzie miała wszystkiego za dużego :sorry2:
no własnie dlatego pytam !! bo ja wkurzałam sie przy Liwii niemiłosiernie jak nózki toneły w tych długaśnych nogawkach a kurtka to w ogóle masakra jak za duza i na cito kupowaliśmy mniejsze wiec teraz pytam bo jesteś na świeżo :-D no bo ogólnie tendencja lepiej wieksze bo dłużej posłużą a ja nie jestem za taką praktyką bo kombinezon jest góra do marca to taki rozmiar 62 bedzie akurat na takiego malucha dobry w marcu a tak bedzie sie topić ! Dzieki za rade bo utwierdziłam sie w swoim przekonaniu :tak:
 
Witam,

Ze Słonecznej , na której dzisiaj naprawdę słonecznie :-).Właśnie wpadłam na kawkę i przysłu****ę sie Waszym rozmowom na temat kombinezonów dla maluszków. Ostatnio byłam w mothercare i mają boskie :rolleyes2:, zwłaszcza dla dziewczynek. Byłam bliska kupienia czegokolwiek na bliżej nieokreślona przyszłość :sorry2:.Normalnie zazdroszczę Wam tych maleńkich ciuszków :happy2:

Abstrahując,czy dacie wiarę, że mam jeszcze poziomki w ogródku :shocked2:...niektóre jeszcze kwitną :tak:...
Dzisiaj robiłam fotki, więc niedługo wstawię do galerii, jeśli ktokolwiek mam ochotę popatrzeć :sorry2:

Agata, po raz kolejny napisze, że jesteś niesamowita...wulkan energii :cool2:

Justyna
, fajna ta twoja córcia :-D. Póki co jest główną modelką w domu, więc zachowuje się jak najbardziej na miejscu. Hankę zdjęcia do kalendarza ominęły przez chorobę :baffled:
 
witam
ja kupiłam kombinezony na 50 -tzn mój maz :-):-):-):-):-) nawet ich nie widziałam

tak sie dzisiaj fatalnie czułam ze myslałam ze sie roztroje.... dzisiaj tylko 2 skórcze wic chyba sie vniezanosi
 
reklama
zaneta trzymaj sie, juz nie tak dlugo:sorry2:

u nas dziewczyny chore, tzn katar, w kazdym razie Hania nie chodzi do przedszkola, chce zeby wydobrzala choc troche do piatku do naszego wyjazdu

Helenka coraz wiecej mowi, normalnie z dnia na dzien mnostwo nowych wyrazow, dzis nowe ojejku majo, nie wiem o co chodzi:sorry2:

kinek fajne zdjecie Hani:happy2:
 
Do góry