reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Witam z wieczora :):)

ZYCZONAK DLA MAJECZKI I HANECZKI :):)

No jak na tlusty czwartek przypadlo na sniadanie rogaliki i paczki, na kolacje racuchy jedynie obiad byl normalny. Ale jestem pelna i zasnac nie moge :):)

Pozdrawiam

 
reklama
A ja właśnie zasiadłam do kompa.
Męża nie ma wzięłam sobie gorącą kąpiel obejżałam panoramę w samotności i ciszy ogranełam mieszkanko i mam dalej czas dla siebie :laugh:. Jutro będę nieprzytomna przez te moje przyjemności :p.
Ja dzisiaj zjadłam 2 pączki i mogłabym jeszcze zjeść ale się powstrzymałam. Nie mieszczę się w swoje spódnice i chyba tłuszczyk nie pójdzie sam sobie precz :mad:.
 
Halcia pisze:
No mi maz mowi ze mam sie odchudzac bo mam brzuch jakbym w ciazy znowu byla :):)

Ja to wiem,  że wyglądam jakbym była w 4 miesiącu, kiedyś to aż zaczęłam się zastanawiać  czy aby na prawdę nie jestem w ciąży ::)  ;D :p
 
No moja tesciowa mowi ze mnie na testy wysle bo cos podejrzanie wygladam :):):)
Ale jak skoncze karmic ide na 2 tygodniowa diete gdzie mozna prawie 20 kg zrzucic, szwagier schudl 12 kg

 
Halcia tylko ta dieta to pewnie wiąże się ze strasznymi ograniczeniami ???. Ja może dwa dni tak wytrzymam ale dłużej nie ma mowy. Staram się więcej pić i jeść jablka jak jestem głodna a niedawno jadłam. No i troszkę mniej słodyczy ale i tak nie mogę się powstrzymać. Ja uwielbiam jeść ::).
 
No ja tez uwielbiam jesc ale slodkie :):):) wiec dla mnie ta dieta jest ostra ale dam rade, moze inna diete wynajde :):) JA teraz ochoty na jablka nie mam za bardzo :)::)

 
Ja podziwiam ludzi na dietach. Trzeba mieć dużo silnej woli, a ja jej niestety w przypadku jedzenia nie posiadam :p. No ale te 20 kg robi wrażenie.
 
Witam wszystkie nocne marki :-)
Ja też obżarta pączkami aż do mdłości, popijam sobie białą herbatkę i podczytuję... Ja też przytyłam, ale nie zamierzam się głodzić, tylko zacząć więcej ruszać. Dziś byłam z Maraskiem na spacerku, jutro mam zamiar zabrać Michałka i Marka do biblioteki. Michałka po książki, Marka towarzysko.
Nenar, dobra ta Twoja Martusia jest!! Liczyć też umie?? Chylę czoła!! A ja właśnie z powodu szybkiego nudzenia się nadal posyłam Michała do przedszkola. Dziś Tomek jechal na 7 do pracy, a jego miała zabrać sąsiadka po 8. On o 7 wstał i ekspresowo się ubierał, tak bardzo chciał do przedszkola.
 
reklama
Do góry