reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

a jakos tak Agatko zamilkłam :-) lepiej milczeć jak się nie ma nic do powiedzenia
trzymajcie za mnie za tydzień kciuki! zdaję na to cholerne prawko, w Krakowie za pierwszym razem zdaje 30%:baffled:
 
reklama
hej hej

chyba wszedzie ze zdawalnoscia kiepsko:baffled:

w kazdym razie trzymam kciuki:-D

gratuluje planow wakacyjnych, my tradycyjnie Gdynia:-)

powoli zaczynam zalatwiac te 100 spraw zalegych, pogoda mnie nastraja optymistycznie

juz zapisalam dziewczyny do lekarza, juz bylam w Izbie Aptekarskiej, u kosmetyczki...

ale jeszcze duzo przede mna:baffled:
 
agata trudno co ma być to będzie gorąco czy wietrznie....wczasy już zarezerwowane....mam nadzieje ze będzie fajnie;-)i innej opcji staram sie nie brac pod uwage!!!!! :-D
ja dziś od rana na szmacie jade i.....konca nie widac nie widac....:sorry: okna pomyte a reszta to jeden wielki bajzel....
taka ladna pogoda a ja sie w domu kisze....moze wieczorkiem w ramach relaksu wyruszymy w plener bo kupilismy nowy aparacik;-)i trzeba sie pobawic:-)
 
Heloo...
Witam , totalnie nie mam czasu na neta, nawet na czytanie wasztch postów....jestem tak zaganiana ze obłęd...
Marta podziwiam ciebie jak ty dawałas sobie rade sama z dwójka...
Olus jest cudowny , az jestem w szoku ze nie jest zazdrosny o maluchy , czasami az łezka mi sie kreci w oku jak widze jak sie nimi opiekuje, jak je kocha ...czysta poezja....
A poza tym nie mam czasu na nic, zeby nie internet to nie mialabym w co ubrac te moje pociechy, nawet nie mam szans zeby gdzies z cała brygada sie wybrac , bo to normalnie czyste szalenstwo...
 
oooo jaaaa po weekendzie a tu dalej cisza:confused: 19 a tu jeszze widno super :-):tak:
Dziś zamówilam wakację, jutro płacę 40% i lecimyyyyyyy, w tym roku urodziny olka spędzimy na krecie :cool2:

ja chce tez wakacje na krecie ..

oooooo mailen super.
U nas w domu szpital............. Tomuś wyszedł z choroby dość szybko ale zaraził nas obydwoje z mężem od wczoraj dosłownie chodzimy po ścianach ja przy temp. 38 biorę paracetamol, oczywiście zapalenie zatok gardła kaszel katar i antybiotyk, już 4 w czasie tej ciąży.

trzymaj sie kochana ....

yes yes... Oddaję młodego do przedszkola. Od września będę miała nareszcie spooookój i cisze przez większość dnia. Czemu nie ma przedszkoli z internatem??:baffled:

Buchacha...jak co roku na wiosnę na sierpniowych królują diety....:-d:-d

ja tez poprosze o diete, brzuch cały czas mam jak w 5 miesiacu ciązy ...poraszka ...
 
Napisałam posta w sobotę i mi komp się wyłączył. Internet tutaj to nie na moje nerwy :no:

Gaga - będzie dobrze, zdasz na pewno do egzminu trzeba podjeść bardzo systematycznie, pamiętać o kilku zasadach i zawsze ich przestrzegać :tak::tak:, w wie zdawalność za pierwszym razem to podobno tylko 10% :szok:

Mailen - pewnie, ze będzie fajnie na wakacjach a tam można się zaopatrzyć we wszystko co potrzeba żeby przetrwać te upały :tak::tak:
My wypożyczyliśmy na tydzień samochód i zjechaliśmy całą wyspę :tak::tak: ale to było jeszcze bez Marysi.

Na pewno musicie mieć takie butki na plażę bo tam plaże to nie to co nasze, fart jak jest piaszczysta, często są po prostu kamieniste a piasek pali po stopach :happy:

Żużaczku - jakiś przepis na proste mięsko na obiadek niedzielny masz? Robię święta u siebie, będzie z dzieciarnią 20 osób :szok:
 
o Rany Agata 20 osób..............ja w tym roku na święta nie robię nic! Nie mam siły wczoraj byłam z dzieckiem godzinę na placu zabaw i wymiękam nogi mi spuchły... zgaga mnie meczy.....
Normalnie zrzędliwa się zrobiłam..
Idę dziś do gina ....
 
agata no wlasnie mamy w planie wypozyczyc samochod i troche pojezdzic, bo hotel jest w takim miejscu ze wszedzie w miare blisko, moze nie na tydz ale na jakies 3 dni na pewno, zobaczymy jak Olek bedzie sie sprawowal....a co do butow to na pewno sie przydadza, bo tamtejsze plaze to nie to co nasz Łeba :-D;-)
 
reklama
kotlety mielone:-D
a tak na serio, to o jakie Ci chodzi? Mam trochę przepisów.

Mięsko pieczone ale nie jakaś kaczka bo takowych nie robiłam to pierwszy raz na gościach próbować nie będę. Najlepiej żeby je przyprawić dnia poprzedniego i potem tylko siup do piekarnika bo śniadanie też robię wiec nie chcę siedzieć w kuchni cały dzień :sorry:

Anecik - ty rozgrzeszona jesteś, u mnie rodzina czeka w blokach startowych, żeby dom obejżeć :-D A ze wiedzą, że się przeprowadziliśmy to nie bylo co ściemniać. W planach miałam zrobić w końcu Ani chrzciny ale się nie zebrała :sorry:

W ogóle ostatnio jestem tak leniwa że szkoda gadać :no:
 
Do góry