reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Normalnie złapię mega deprechę jak taka pogoda się dłużej utrzyma
masakra jakaś totalna
W końcu udało nam się kupic Majce buty zimowe i kurtkę

normalnie mam tak ciężka du.pę że chyba nic dzis nie zrobię :sorry: popieszczę sobie ten bałagan w domu, a co
 
reklama
u nas też kaszel !!!!! masakra jakaś chyba się nie wygrzebiemy....ja dziś dwa okna umyłam i czuje że cos mnie tez zaczyna pobierac....czlowiek to zawsze glupi, jakies zajecie sobie wymysli!!!!!!
kurtke upatrzylam dla Olka jakis miesiac temu i pomyslalam ze jeszcze zdaze kupic, a wczoraj jak po nia pojechalam to oczywiscie sie okazalo ze juz nie ma, dziweczyny z Wawy gdzie sa H&M dla dzieci: Targówek. Arkadia, Złote...gdzies jeszcze???ale jak na Targówku nie ma to w Arkadii czy w Złotych tym bardziej przetrzepane.....a buciki dosyc fajne widzialam w Smyku, ale jak bede je wreszcie chciala kupic to juz nie bedzie, na razie jesienne ma takie wystarczajace, ale w nastepny weekend to pewnie przy okazji i te zimówki kupimy
 
Mailen - w złotych tarasach jest chyba największy wybór ciuchów dzieciecych, a arkadii zazwyczaj rzeczy są przebrane bo bardzo dużo ludzisk tam jeździ z dzieciarnią. Jak wiesz co to ma być to w sklepie może można zapytać gdzie to można jeszcze dostać.
Ja mam bliziutko na targówek może napisz co chcesz a ja to sprawdzę. I tak muszę pojechac na zakupy to wejdę.

A swoja drogą dzisiaj był mega korek, żeby wjechać do ch, ludzie stali już na trasie toruńskiej, żeby zjechać na prawy pas do skręcania :szok:

Gaga - cholerka a tu dopiero początek jesieni :sorry:

Ja na razie się aklimatyzuję i nie wychodzę na dwór z Anką :zawstydzona/y:

A i czytałam wątek Zosi, sama przekazałam 1%. Bardzo kibicowałam Zosi i cieszę się, ze wszystko się udało ale zakończenie bardzo przykre, zwłaszcza dla dziewczyn, które poświęciłytyle czasu, energii i co by tu nie mówić pieniędzy. I jakoś sukces operacji został przyćmiony :-(
 
ehhh o Zosi szkoda mówić, a raczej o J.
No ale trzeba sie pozbierać bo dzieciaki czekaja na pomoc
do głowy mi nie przyszło że ludzie mogą byc tak, sama nie wiem, podli, bez skrupołów
 
dzieki agatko za pomoc, ale na targówku w piątek byłam i niestyty nie maja juz tych kurteczek...no nic moze jeszcze je gdzies namierze, nie wiem czy w blue city albo w reducie jest h&m dla dziecie? jesli jest moze tam cos sie uchowalo, bo tam raczej nie podrodze, bo fakt ze w arkadii zawsze balagan i przebrane, na targówku otwieraja zare wiec bedzie prawie wszystko co lubie, no i mam tam tez najblizej, a w agata meble zamowilismy naroznik (zobaczymy jaki bedzie bo nie widzielismy go na zywo tylko w katalogu, mam nadzieje ze sie nie rozczaruje, bo tego bym nie zniosla) fajne tez upatrzylam tam krzesla do kuchni...
 
Mailen - a gdzie ty mieszkasz, że na targówek masz najbliżej, nie wiem czy dobrze pamietam w okolicach Jabłonnej?
W Reducie też jest H&M dla dzieci :tak: A że będzie zara to nie wiedziałam - super bo w końcu mogę kupować sobie tam ciuchy, zazwczyaj w nic nie wchodziłam :eek:

Dzieci śpią :cool2:, ciekawe ile Anka pośpi. Od dwóch nocy walczę z jedzeniem bo maluch budził sie co 2 godziny i myśli moje były dalekie od macierzyńskich :zawstydzona/y: PIerwszej nocy udało mi się, że zasnęła po godzinie ale wczoraj dopiero po 2 :confused2: Na dodatek poszła spać bez mleka bo zasnęła w samochodzie i bardzo wcześnie. Eh głupia jestem :confused2:
 
Majtas jutro wraca do przedszkola, zadowolona że hoho, ciekawe jak długo pochodzi, bo jak do czwartku to mnie krew zaleje chyba

rany jestem tak zawalona robotę, że nie mogę sie wygrzebać :crazy:
 
Majtas jutro wraca do przedszkola, zadowolona że hoho, ciekawe jak długo pochodzi, bo jak do czwartku to mnie krew zaleje chyba

rany jestem tak zawalona robotę, że nie mogę sie wygrzebać :crazy:

I po co te klasóweczki robić? ;-)
Eh swoją drogą z pracy mojej mamy pamiętam wieczne siedzenie po nocach :no: Zresztą robi to do tej pory :no:
 
reklama
klasóweczki to pikuś, ale wkopałam się w projekt unijny, taki dość duży i masakra, do tego pisanie stronek, też zajmuje troszke czasu, no i klasóweczki w sumie też :-D
 
Do góry