reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

mialam nadzieje ze w tamtym roku jako debiutujacy przedszkolak sie wychorowal i w tym bedzie juz spokojniej, ale nic z tego....to samo!!!!!!:confused2:
 
reklama
hej
Mój tomek znów chory byłam z nim u lekarza osłuchowo czysto ale zawalone zatoki.... Radzio miał być dziś szczepiony ale ze względu na chorobę tomka lekarka kazała się wstrzymać tydzień...
normalnie się nie wyrabiam....
 
Anecik - ty już do pracy chyba biegasz? A kto się chłopakami zajmuje, dziadkowie?

Marysia poprosiła o barbie jaką tam na małego mikołaja, a ja nie chcę tego czegoś bo ona się tym pobawi góra 2 dni i to jeszcze ze mną :confused2:

Arabella - jak tam przygotowania do przywitania małego człowieka w domu?
 
no u nas w tym roku mikołaj przez Majke konkretnie zaplanowany, lokomotywa Gabryś (z Tomka i przyjaciele), piżamka w księżniczki i sukienka z dzwoneczkiem, hello kitty albo księżniczkami :-)
a na gwiazdkę chyba kupimy lego belville
 
O ja cię, gaga, ale lego! Super!

agata, a dzięki, powolutku, pomalutku. Jeszcze z 5 tygodni mam to powinnam się wyrobić.
 
Żaneta -a ty planowałaś jakiś biznes otworzyć? I co udało się czy nie?

Ja to się mocno obawiam tego powrotu do pracy , w domu z nianią do Ani jest mi cudownie :zawstydzona/y::sorry:
 
hej agata o co chodzi z tym agentem:cool2:?

u nas chorob cd, jutro ide z dziewczynami do lekarza, dzis sie nie dostalam:crazy:

juz 3 tydzien nie ida do przedszkola fajnie co?
 
reklama
moj gil po 1,5 tyg siedzenia w domu w piatek poszedl....a wczoraj pół nocy jazdy że ucho boli, wiec znowu w domu....kolejny tydzien pewnie....ehhhh!!!!:wściekła/y:
 
Do góry