reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Samyych słodkości w życiu dla Zuznaki od Oliwki i jaj mamki :D

Zdjęcia naszych pociech przeurocze. Maleńka domiceli ze spineczką jest przeurocza. Liwia piękne perełki.

marta faktycznie praca może i fajna ,ale te godziny pracy są nie dla młodej mamy, niestety. Ja od 7 do 13 , a normalnie powinnam do 15.

Dziewczyny zauważyłam gdzieś od tygodnia , że moja mała ma jakby twarde sutki. Nic się nie sączy, ale są takie zgrubienia, dosłownie jak przy dojrzewaniu. Moja mama mówi, że ona taka tłuściutka i to pewnie dlatego, ale ja już sama nie wiem. Spylać z tym do lekarza, czy to normalne? Justynka Twoja Liwia też tłuściejsza - zauważyłaś coś takiego? :(
 
reklama
Witajcie :D
Bartuś dziś dostał pierwszy raz ustnik do kubka niekapka avent ale było zdziwo ::) jak obalił cała flaszke soku, tak mu to sprawnie poszło ;D a tak sie bałam ze nie bedzie umiał z niego pić.Mailen powodzonka!!!
Slowiczku ja też mam dośc tym bardziej że Julia cały czas gada i zadaje pytania :angel: a mnie już geba od peplania boli-czasem zastanawiam sie czy jej sie to nie znudzi :laugh:ale kochana jest
Bartuś też do spokojnych nie należy.I wdodatku towazyski ,sam nie posiedzi. :p
A..i ta praca jestem wykończona zreszta sama dobże mnie rozumiesz ???no własnie płacze ach te zęby......nie wyrabiam ide paśc na wyrko.....i na tym koniec dzisiejszego dnia nawet na>:D >:D >:D nikt mnie nie namówi pa pa dobrej nocki
 
Wszystkiego naj, naj dla ZUZI!
A ja wróciłam właśnie z fitnesu i jestem skonana. Ale jest fajnie, trochę mogę się tam rozerwać, poprzebywać wśród ludzi. Bo w domu nuda!
Uda bolą mnie strasznie, nie mogę zejść ze schodów ale podobno jutro ma być lepiej ;D
 
Gaga, moja Zuzka też dzisiaj wcześnie poszła spać, o 20. A to pewnie dlatego, że nie przycięła komara ok.18  ;D
Justyna, nie odradzam filmu. To poprostu ładnie pokazana historia i jeśli nie czytałaś książki i nie masz porównania, to może się podobać. Mi przeszkadzało głównie to, że mówili po angielsku, co psuje cały dalekowschodni klimat. I jeszcze parę scen "na siłę" z udziałem Amerykanów. i oczywiście skróty, bo film byłby przydługi. Jeśli masz czas, to polecam książkę  :)
 
Witam z wieczorka :):)

arabella dzięki za chęci ale moi rodzice dzisiaj już Zuzi kupili chodzik i nie drogo za 42 zł w sklepie
anda55 Zuzia też miała takie twarde sutki, to skutek jakiegoś hormonu i pediatra kazała nam robić okłady z rumianku - naprawde schodzi bo już tego nie ma :):) - POLECAM

ŻYCZENIA DLA SOLENIZANTÓW - SPEŁNIENIA MARZEŃ I DUŻO WRAŻEŃ :):)

A ja dzisiaj cały dzionek przejeździłam z mężem :(:( byłam u okulisty i muszę zmienić okulary znowu wydatek :(:( ale cóż jak jadę samochodem to wieczorem słabo widze :(
 
BIBI dobranoc!
Bibi ja też coś o tym wiem, mam czterolatkę w domu! Nie posiedzi chwili w jednym miejscu, bajkę ogląda leżąć na tapczanie ale głową w dół! Szymon jak narazie jest grzeczny, zobaczymy co będzie później ::)
 
No właśnie Justyna jak namówiłaś Liwcię ,żeby tak pięknie rozdziawiła buziaka i pokazała ząbki do zdjęcia? Bo jak Julka widzi aparat to od razu staje się poważna i na niego czatuje żeby go złapać za sznurek poza tym widzi światełko i wie że może być błysk i wtedy jest dupa blada :p
A Julka zasypia około 19:30 i śpi cała noc bez przerw, całe szczęście....
Ja też chodziłabym na jakieś ćwiczenia gdyby nie te cholerne cięcia brzucha , jeszcze się nie wygoiła jedna dziura :mad:
 
"problemów związanych z wiosennym przesileniem nie odczuwają ludzie o wysokim poziomie agresji. Najgorzej zmiany te znoszą osoby starsze i słabe" - wyjaśniła prof. Borodulin- Nadzieja".
 
reklama
Halcia ja spię z Oliwką a i tak zawsze układa się w poprzek i ja muszę leżeć na skrawku. Też zmykam, bo jutro w pracy będę, jak to się ostatnio modnie mówi - małowydajna.
Przerabiałam katechizm ze starszym i powiem szczerze, że cieszę się, że to nie ja muszę to wkuwać na pwmięć. Dużo tego i trochę trudne słowa jak dla takiego dzieciaczka.
 
Do góry