reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

czesc dziewczyny
wieki mnie nie bylo, probowalam nadrobic wszystko ale to jest poprostu niemozliwe
na szczescie od jutra bede juz na bierzaco
jeszcze dzis u mamy a jutro juz domek :-)
wczoraj mamusia zrobila mi pyszny budyn mniam zjadlam a pozniej myslalam ze pekne hehe

a i zalatwilam juz lozeczko dla malenstwa- sasiadka mamy chciala sprzedac, wiec sie dogadalysmy :-)

papa
od jutra bede wiecej sie udzielac
a dzis chcialam nadrobic zaleglosci i... podejrzec suwaczka ;-)
milego dzionka
 
reklama
Witam cieplutko po mojej weekendowej nieobecności:-)

Miałyście racje dziewczyny, niepotrzebnie się denerwowałam w piątek przed wizytą u gin. Wszystko dobrze, tylko wizyta jakaś taka ekspresowa była. Widziałam moje dzieciątko na monitorze, popatrzyliśmy sobie na nie po czym gin powiedział, że już skończył i żebym się ubrała. W poprzednich dwóch wizytach mała była mierzona i miałam robione zdjęcie, a tym razem ani jedno ani drugie. I taka rozczarowana jestem. Wy macie po każdej wizycie zdjęcia i mierzenie szkraba, czy tylko ja nie miałam?
Ale za to potwierdziły się przypuszczenia o dziewczynce jakie dał nam inny gin robiący 3 tyg temu usg genetyczne. Oczywiście mój narzeczony miał nadzieje usłyszeć wieści o chłopcu, a mi to w sumie obojętnie oby zdrowe się urodziło ;-)

U mnie dzisiaj też strasznie zimno(-10 jak wychodziłam rano z domu), ale przy tym bardzo słonecznie i od razu tak pozytywnie:-) Dziewczyny pisałyście, że wiosna się zbliża- trzymam Was za słowo;-)
U mnie na ogródku przebiśniegi wyszły, ale teraz chyba są przykryte warstwą śniegu. Ale czy jak one kwitną to nie zwiastują przypadkiem wiosny?:-)
 
Petunia najważniejsze, że wszystko dobrze

Z plotek Magda Mołek w ciąży, może też będzie sierpniową mamą :)
 
Petunia mi nie na każdym usg gin mierzy dzidziusia i daje zdjęcie. Zawsze robi mi usg ale czasami właśnie tylko takie szybkie,żeby sprawdzić czy jest ok:) Więc nie masz się czym martwic:)
 
Tonya nie pozostaje nic innego jak wybrac sie na zakupy, bo juz mezowi marudzilam że nie mam co ubrać, no cóz może humor wróci
Ale te kilkogramy troche mnie przerazaja niby tylko 3 do przodu, ale teraz zima i sie czlowiekowi ruszać nie chce, może trza iść na spacer no i chyba pora troche na basen pojexdzic bo jak tak dlaej pójdzie forma mi spadnie, bo dawno nie bylam
 
Petunia dobrze że sie odezwałaś, bo juz sie martwiłam. Super, że wszystko ok. U mnie zawsze na wizycie było mierzenie i fotka, ale to w sumie nie najważniejsze. Gratuluję córci :-)

Biedroneczka też mam 3 do przodu a czuję się jakby to było 6. Ale tak jak Ty tęsknię za ruchem. Z basenem poczekam, bo na razie zimno i boję sie przeziębień, ale w środę idę na pierwszy aerobik dla ciężarnych :-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny!
kilka stron wcześniej pisałyście o pierwszych ruchach fasolek.
No więc moja dała znać o sobie w piątek i to z takim zapałem, ze nie miałam watpliwości że to maleństwo!! W jelitach takie rzeczy się nie wyprawiają :-D
Niemal dwie minuty maluszek kręcił jakieś fikołki, piruety, śruby czy coś tego typu :-)
Normalnie jakbym miała młynek pod pępkiem hihi
Świetne uczucie....

Potem spokój i dzisiaj już takie delikatne wiercenie się i układanie się do snu, bo potem ucichł maluszek a ja usnęłam razem z nim...


Piszecie też coś o bólach podbrzusza. Mnie nie boli (bolało jeszcze jakiś miesiąc temu). Za to teraz boli mnie strasznie (|bez przerwy) krocze, pachwiny... czuje jakby mi się wszystko rozchodziło... I tak niemal od początku ciąży :baffled:
 
Dziewczyny ale Wam zazdroszczę tych ćwiczeń... Ja mam na razie szlaban:( a przed ciążą chodziłam 2-3 razy w tygodniu i strasznie mi tego teraz brakuje i mam wrażenie,że jestem jednym wielkim flakiem i 0 mięsni:(
 
reklama
Witam brzuchatki;) u mnie dzis strasznie zimno... od rana bylismy z mezem załatwic pare spraw i tak zmarzłam ze szok... fajnie macie kilogram,y do przodu.. a ja jak an razie nie mam zadnych do przodu... trochę sie tym martwię .. ale lekarz mówi ze wszytko jest ok... a ja wam zazdroszcze checi do cwiczen .. bo ze mnie to taki len ze nie bardzo mi sie chce ..;)
 
Do góry