reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

beti2223 witaminę K na pewno podali Agatce zaraz po urodzeniu, mam siostry w UK i wiem że wit D się tam nie podaję... W Polsce wit D jest na przykład obowiązkowa z powodu niedostatecznego nasłonecznienia kraju w ciągu roku.. Myślę, że lekarze wiedzą co robią i każde państwo ma swoje prawa. Czasem trudno odgadnąć czym się ktoś kierował ale często po głębszym zrozumieniu wydaje się to nawet logiczne:))
 
reklama
BETI dont forget- co kraj to obyczaj, w niemczech tez daja wit K po narodzinach i na 3 badaniu kontrolnym u pediatry, nie wiem czy to jakies konskie dawki (kropelka byla tylko do buzi), i to wsio, i ja sie nie przejmuje ze za malo, wiedza co robia
 
witam!
ja podaje tylko D, karmie mm. mi w szpitalu wbili pieczątkę, w skrócie było napisane, że jak karmie piersia to podawać wit K i D a jak mm to tylko D.

A ja wczoraj sama na siebie wściekła… rozwaliłam lusterko w aucie…maryśka ze mnie.... wrrrr dobrze, że to koszt ok. 100 a nie więcej... ZKC
realmad2.gif
shocked.gif
baffled5wh.gif
nerd6bs.gif
unhappy.gif
 
ale tu cisza...
ale moze ktos mi cos napisze
martwie sie troszke bo nawet jesli uda mi sie w ciagu dnia polozyc Maje na brzuszku to nie trwa to nawet 5 min bo strasznie nie lubi tej pozycji...nie wiem co robic a tak w ogole dlaczego jest tak wazne kladzenie na brzuszku?
 
Karolap pozycja na brzuszku jest ważna dlatego, że dzięki niej dziecko ćwiczy mięśnie karku, które pozwolą mu utrzymać główkę, a bez tego nigdy nie zacznie siadać nie mówiąc o dalszym rozwoju ruchowym. A dla bioderek jest ważne to, ze w tej pozycji nóżki dziecka są bardzo rozłożone i o to chodzi

Mój synek też nie przepada za leżeniem na brzuchu, ale wytrzymuje dłużej na moich kolanach (kładę go w poprzek), na dużej piłce i na materacu, ale koniecznie przed dużym lustrem. Musisz poszukać sposobu na swoją małą, będzie lubiła tą pozycję i podnosiła główkę jak będzie dla niej atrakcyjnie. U mnie bardzo sprawdza się lustro albo gadający tata na wysokości wzroku dziecka.
 
Ostatnia edycja:
Witam was kochane sierpniowe mamusie...:-)

wpadam an chwileczke przypomniec sie wam...otoz u mnie jak naraize bez z mian tzn.. praca ,cmentarz i dom...ale uwaga uwaga pojawiło sie swiatełko na horyzoncie... tzn pisałam z dziewczynami ktore szybko po cc zaszły w ciaze i ich ciaze skonczyły sie dobrze.. takze w nastepnym tygodniu mam wizyte u gina i bede chciałą zaczac staranka najszybciej jak to tylko mozliwe... ciesze sie bardzo na sama mysl o starankach..ale jednoczesnie boje sie strasznie...tego ze znowu cos bedzie nie tak.. i tego ze KArolkowi ebdzie przykro ze tak szybko chce zajsc w nastepna ciaze...ale ja juz nie wytrzymuje...musze miec dziecko bo oszaleje... takze kochane trzymajcie kciuki za to abym mogła jak najszybciej zaczac staranka...Jutro bedzie rok jak poczelismy KArolka...

a u was jak tam??? pozdrawiam
 
Monila ​Karolkowi na pewno nie będzie smutno, będzie się cieszył, że mama ma kogoś kto ją pocieszy. Tak więc nie miej wyrzutów tylko jak gin pozwoli to rozpoczynajcie starania. Bardzo trzymam za Was kciuki!!!
 
Monila, dzieci chcą mieć rodzeństwo - Karolek pewnie też. Tak o tym myśl.
Co do szybkiego zachodzenia w ciążę po CC, to nasza Maggie78 kiedyś pisała, że jej siostra zaszła w ciążę po 3 miesiącach od CC i było OK i jej gin ma więcej takich pacjentek. Trzymam kciuki, żeby Twój gin pozwolił Wam zacząć starania jak najszybciej!
 
monila Karolek na pewno bardzo chce rodzeństwa i kogoś kto na ziemi będzie się mamusią opiekował. Bo on czuwa w chmurach......Trzymam kciuki za starania i szczęśliwe rozwiązanie.
 
reklama
MONILA na pewno KAROLEK chce siostrzyczke albo braciszka, tak mocno jak Ty chcesz dzieciatko! trzymam kciuki za WAS! Na pewno Wasze marzenie sie spelni!!!!
 
Do góry