reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Oj jakbyś tylko wiedziała ile ja razy próbowałam rozmawiać, mówiłam co mnie boli i co dobrze byłoby zmienić...ale niestety w odpowiedzi (tak w skrócie) słyszę, że czy to bezpośrednio czy pośrednio, ale to ja jestem powodem tego wszystkiego. Tego, że nie ma czasu, tego że nie poświęca uwagi naszemu dziecku, tego, że nawet nie słucha co mówię...ja wiem, że ma plan rozkręcić firmę, aby żyło nam się lepiej i potrafię zrozumieć jego pobudki. On natomiast nie widzi faktu, że takie zaangażowanie we wszystko inne niż praca, nie będzie trwało tydzień, miesiąc czy rok, ale będzie się ciągnęło latami...czasami zastanawiam się czy nie wolałabym żyć "od pierwszego do pierwszego", ale mieć cudowną rodzinę, która ma dla siebie czas niż mieć więcej pieniędzy i mijać się, spotykać w łóżku kiedy się kładzie spać :(
 
Blerka mysle ze spokojnie, moj Ktosiek tez od 3 dni mniej odczuwalny ale serduszko sprawdzam codziennie wiec mysle ze sie inaczej ulozyl i Twoj Leon pewno tez i mozliwe ze leki tez go uspakajaja.
 
Cześć Mamuski :)

Akuku super,że w końcu udało się przespać prawie cała noc :) . Najważniejsze,że Emil sie tak nie męczył.

Beata a ja uważam,że jeszcze możesz cos do ubrania dokupić, bo nie ma nic przyjemniejszego niż samemu wybrać ubranka dla maleństwa

Lucalew, dobry facet to prawdziwy skarb.Mój może nie czyta w internecie za duzo o dziecku, ale też nie narzekam, uważam ,że będzie świetnym tatą, bo mężem jest dobrym. Są lepsze i gorsze dni jak w każdej parze, ale najważniejszy jest wg mnie sposób w jaki para się kłóci, bo nawet wtedy nie można zapomnieć o wzajemnym szacunku. Gdyby mój Mż mnie przezywał, obrażal w trakcie kłótni...nigdy bym mu tego nie zapomniała i coś by zaczęło sie we mnie wypalać.

Ancikowa , nie jestem prychologiem ani znawcą wszeeeeelkich problemów partnerskich, ale odnoszę wrażenie,że wasz związek troszkę się zatrzymał. Codziennie robicie to samo - codzienność was dorwała noooooo. Nie oznacza to jednak ,że bedzie coraz gorzej :). Zaskocz go czymś, zrób jakąś niespodziankę, cos co robisz codziennie zrób inaczej. Idz do kosmetyczki, "odstrzel" się :) , przypomnij mu,że jesteś seksi i pewna siebie, faceci nie lubią miękkich, podlizujących się kobiet. (oczywiscie nie mowie o tobie ,a ogolnie) . Pamietaj jednak,że nie należy wchodzić mu na głowę, nie należy mu "służyć". Jesteś wolną, pewną siebie babką, a nie kurą domową ;). Jeśli zaczniesz za bardzo mu się przymilać i robić zbyt często niespodzinki, ponownie się przyzwyczai i przestanie traktować jak kobietę intrygującą. On też musi sie wykazywać, a nie tylko jedna strona! On musi tylko sobie znów przypomnieć co go w tobie pociągało.Jak już sie tak stanie- niech On zaskakuje ;)
A więc sumując- zaskakuj - nie podlizuj się ;)
 
napisałam długiego posta i oczywiście mnie wylogowało! :wściekła/y:

Lucalew - ogólnie czuje się lepiej. Nerka boli ale o wiele mniej. Mogę już chodzić i znowu jestem samodzielna. M. powiedział, że nie budziłam się w nocy ( on trochę czuwał bo po ostatnich nocach bardzo się martwił). Może nawet dziś wyjdę na jakiś spacer. Słońce cudnie grzeje!

Ancikowa - Lilija dobrze gada! ;)
 
Blerka to sie ciesze ze ci lepiej. Idz na spacer, dotlen sie tylko pamietaj o cieplych gaciach :-)
Ja juz dzis zaliczylam wycieczke hehhee jeszcze sie z siebie smieje hehehe
 
Dzień dobry!!

Ktoś chce słońca? Mogę przesłać kawałek!!!

Cieszy mnie, że już się lepiej czujecie. Głowy do góry!!!!!


Ja sobie właśne przypomniałam. Dziewczyny z UK, jeśli jeszcze nie macie poproście położne o ten formularz dzęki któremu dostaniecie maternity cart ( daromwe leki, dentysta, zniżka na okulary itp)

Ja dziś tylko patrze na telefon, mają dzonić z agencji. Dziś powinnam dostać klucze!!!! Jeju, o niczym innym nie myślę!!!

Przepraszam, że nie poodpisuję ale się totalnie skupić nie mogę.
 
reklama
Do góry