reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hej dziewczyny :) to moja 2 ciąża... tydzien temu bylam u lekarza bo test ciazowy wyszedł pozytywny... na usg był widoczny minimalny pęcherzyk ciążowy do 12.12 mam l4 z powodów bólu brzucha. Dostałam tabletki na na podtrzymanie ciazy i łykam kwas foliowy. Termin na 1.08.17... martwię się czy wszystko ok czy bije już serduszko a do 13.12 jeszcze tyle czasu....
 
reklama
Hej dziewczyny :) to moja 2 ciąża... tydzien temu bylam u lekarza bo test ciazowy wyszedł pozytywny... na usg był widoczny minimalny pęcherzyk ciążowy do 12.12 mam l4 z powodów bólu brzucha. Dostałam tabletki na na podtrzymanie ciazy i łykam kwas foliowy. Termin na 1.08.17... martwię się czy wszystko ok czy bije już serduszko a do 13.12 jeszcze tyle czasu....
Ja czekam na wizyte na 7 , bo tydz temu nie było jeszcze nic widać, serduszko zaczyna bić około 6 tyg najszybciej także spokojnie. Druga ciąża, a masz dzidzie?
 
Rany jak nas tu dużo :szok: płodny był ten listopad, oj płodny, a w sierpniu oblężenie porodówek :D
Adeline właśnie ze względu na te normy powinno się robić betę w jednym laboratorium, żeby móc porównać wyniki, ja się też spotkałam z całkowicie innymi normami w dwóch różnych ;)
Ja się jutro wybieram, w poniedziałek miałam 791, dzisiaj niestety już nie zdążyłam. Ale podrożało przez te lata, w pierwszej ciąży płaciłam 11zł, w drugiej 18, a teraz 24, niezłe zdzierstwo
 
Hej hej :*
Podczytuje was. Ostatnia miesiączka 1.11 termin minął... Okresu nie ma. Brzuch boli, śluz mleczny. Dziś kupiłam test ciążowy. Jutro z rana zamierzam zrobić. Proszę o kciuki :)

Mam już prawie dwuletniego syncia a od września staramy się o drugie maleństwo.

Każdej gratuluję :* niech maluszki rosną duże i zdrowe :)
 
Rany jak nas tu dużo :szok: płodny był ten listopad, oj płodny, a w sierpniu oblężenie porodówek :D
Adeline właśnie ze względu na te normy powinno się robić betę w jednym laboratorium, żeby móc porównać wyniki, ja się też spotkałam z całkowicie innymi normami w dwóch różnych ;)
Ja się jutro wybieram, w poniedziałek miałam 791, dzisiaj niestety już nie zdążyłam. Ale podrożało przez te lata, w pierwszej ciąży płaciłam 11zł, w drugiej 18, a teraz 24, niezłe zdzierstwo
To u ciebie jeszcze tanio, bo u nas 35zł :/
 
Hej hej :*
Podczytuje was. Ostatnia miesiączka 1.11 termin minął... Okresu nie ma. Brzuch boli, śluz mleczny. Dziś kupiłam test ciążowy. Jutro z rana zamierzam zrobić. Proszę o kciuki :)

Mam już prawie dwuletniego syncia a od września staramy się o drugie maleństwo.

Każdej gratuluję :* niech maluszki rosną duże i zdrowe :)
Trzymamy kciuki za bobo daj znać
 
A jak to u was jest z wizytami ile biorą ginekolodzy za usg a ile z chorobowym czy to nie ma znaczenia jest stała cena? U nas jest polityka taka,że samo usg 70zł a z chorobowym 150zł najmniej. Kiedyś poszłam na nfz i brałam chorobowe, to pani do mnie powiedziała,że to tylko prywatnie za 50zł, bo na nfz nie daję!! Nie kumam tego, to po co to nfz. Wszystko powinno być w jednej cenie, a nie żeby za papierek płacić.
 
Hej!
Ja wczoraj mialam planowane IUI, jeszcze tylko z 11-12dni i bede testowac liczac ze do was dolacze! :)
 
reklama
Do góry