reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja muszę do okulisty iść by dowiedzieć się czy mogę sn, a ze termin mam w ok 20-23 to jak małej się nie będzie spieszylo to o wrzesień zachaczy. M trzyma kciuki by miał prezent na urodziny we wrześniu xD
 
reklama
Ja mam urodziny 12 września więc teoretycznie też mogłabym te 2 tygodnie po terminie. Kto wie. Wolałabym w wakacje ale nie mnie wybierać datę porodu. Synuś już nie rośnie tak gwałtownie jak wcześniej. Wczoraj lekarz powiedział że te ostatnie 2 tygodnie już tak nie przybrał więc może nie będzie tak duży jak to się zapowiadało.
 
Ja mam szanse urodzić wczesniej, ale nie pozniej niz moj termin, a ze tutaj szkoła tez sie zaczyna pozniej niz w Polsce to bedziemy mieli razem jeszcze przynajmniej 2 tygodnie wakacji razem [emoji274][emoji846]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny!
Nie było mnie BARDZO DŁUGO ale mam nadzieję że przyjmiecie mnie z powrotem[emoji2] Wszystkiemu winny brak czasu...[emoji22]
Dziś byłam ostatni dzień w pracy, więc i czasu Bedzie wiecej(na to liczę)
Po krótce powiem co u Nas:
Ja czuję się dobrze choć z Lenką było mi zdecydowanie lżej[emoji6]
Od czasu ostatniego USG kiedy jeszcze byłam aktywna na forum i kiedy to wstepnie powiedział mi lekarz że będzie chłopiec nic się nie zmieniło i na połówkowym jak i 3tyg pozniej na 4D płeć została potwierdzona[emoji16]
Malutki jest zdrowiutki ma wszystko na miejscu
Pierwsze ruchy zaczęłam odczuwać dzień przed zakończeniem 16tyg. W 18 potrafił tak kopnąc że nawet Mężuś go czuł a teraz 24,6 to szaleje tak że mam wrażenie że w środku mam kosmite który próbuje się wydostać(aż się boję co będzie dalej)[emoji6]
Mam nadzieję ze u Was wszystkich ok. Postaram się poczytać troszkę wstecz:)
Pozdrawiam:)
 
Witaj Kurektyna,

Super, ze z synkiem wszystko w porzadku. Ja tez poczułam ruchy juz w 16 tygodniu i od tego momentu wiedziałam, ze bedzie synek i ze niezły z niego wiercioszek [emoji6].

Ja rowniez czekam, az skończę pracowac ( planowo z końcem czerwca) i wtedy postaram sie zapisać na wątek zamknięty, bo obstawiam wieksza możliwość systematycznego pisania [emoji6]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Witaj Kurektyna.Tak nagle zniknęłaś.Dobrze że u Ciebie wszystko ok i u synka też.My teraz urzędujemy na wątku zamkniętym.
Pisz do Truskaweczki jak chcesz do nas dołączyć.
Ja jeszcze pracuje...tak do czerwca planuje.

Ja obydwie córki przenosiłam i teraz też mimo aktywnego trybu życia szyjka bardzo długa..
6 cm więc szybko rodzić nie będę pewnie.
Ja też ruchy poczułam ok.16 tc a płeć znamy od 17 tc z wyników amniopunkcji.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
25_pixel wiem że jestem uzależniona.Ale jakoś funkcjonować trzeba.Przynajmniej energy drinki odłożyłam...a ta kawka dzidziusiowi nie zaszkodzi.
Kamila najważniejsze że dzidziusia widziałaś.
Dziobo zwykle dziewczynki są bardziej wstydliwe.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Próbowałam odstawić kawę kiedyś. Nie dam rady [emoji33] to jest my drug of choice [emoji6] nic innego nie lubię poza winem, kiedy nie jestem w ciąży oczywiście. Energy drinks już dawno odstawiłam. Nie pracuje juz na noc. Ale ty niestety tak. I czasami funkcjonować jakoś trzeba.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam urodziny 12 września więc teoretycznie też mogłabym te 2 tygodnie po terminie. Kto wie. Wolałabym w wakacje ale nie mnie wybierać datę porodu. Synuś już nie rośnie tak gwałtownie jak wcześniej. Wczoraj lekarz powiedział że te ostatnie 2 tygodnie już tak nie przybrał więc może nie będzie tak duży jak to się zapowiadało.

Mam urodziny 5 września. Tak sąmo jak moja ukochana, nieżyjąca już babcia. Termin na 27 sierpnia. Będę ustawiać cesarkę na urodziny, ku podtrzymaniu tradycji [emoji6]
 
reklama
Do góry