reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Wierzę w znaki zodiaku bardzo chciałam przenosić còrkę do Barana ale urodziła się pięknie na Dzień Kobiet i jest rybą taką typową empatyczną chociaż trochę tego uporu barana ma jak tatuś
 
reklama
Mi rowniez brakuje winka i piwa [emoji14] wczoraj tak zatesknilam jak robilam mezowi piwo z sokiem ahh. Weekendzik a tu napic sie nie mozna [emoji52]

 
25_pixels mi brakuje winka w ciąży...bezalkoholowe popijam czasami.



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Nawet nie mów. Byłam dziś w sklepie i tylko tęsknie popatrzyłam na moje ulubione [emoji23]
Bezalkoholowe nie smakuje tak samo. Ja lubię konkretne marki, a tych zero % nie robią... myślałam, że mnie bardziej będzie chciało się winka. A tu nie tak bardzo. Dziś zbyt leniwa jestem żeby się nawet z domu ruszyć. Pada cały dzień. Młoda dziki taniec odprawia i kopie gdzie się da. Ale ona tak ma zazwyczaj po zielnym smoothie. I wiesz... jak nigdy chleba normalnego nie kupuję (nietolerancja glutenu u członków rodziny w rożnym stopniu), tak znalazłam najprawdziwszą polską piekarnię i taki super chlebek z chrupiącą skórką mieli, że kupiłam i jem. Mmmmm.... a teraz uciekam pazury malować na wściekle czerwony kolor

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
25_pixels nie dziwię się...u nas w polskim sklepie wypiekają też chlebek i prawie codziennie tam wpadam.Nawet w PL tak dobrego chleba nie jadłam.A że sklep jest przy Emi szkole to mam zawsze powód by wpaść.
Ja lubię też oprócz win takie drinki
1493503379-aaaaaa.jpeg

A ich już nie zastąpię wersją bezalkoholową.
Więc brakuje mi tego by napić się wieczorkiem takiego drinka lub winka takiego dobrego jak zawsze pijam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystko co z kokosem i ananasem uwielbiam [emoji7] dlatego marzę wciąż o tropikach i przeprowadzce w nieco inny klimat [emoji16] najlepiej taki bez szuflowania podjazdu w zimę.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie nie było, to z braku czasu, bo ciągle pracuje.
Dzidzi rośnie, ja muszę uzupełniać żelazo, bo na granicy.
@luska1979 moze coś takiego
IMG_5205.PNG

Próbowałam. I jak dla mnie to jak pina colada, ale bez %.
 

Załączniki

  • IMG_5205.PNG
    IMG_5205.PNG
    134 KB · Wyświetleń: 398
Do góry