reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ładnie napisalas Kamila. Ja tez cieszę się razem z Wami z radosnych bobasow i martwie gdy ktores przeziebione czy gdy brzuszek boli. Umiemy zrozumiec siebie nawzajem bo mamy dzieci w podobnym wieku a wiec podobne sprawy :)

Ok, to teraz pytanie za sto punktów! Która jeszcze planuje kolejne dziecko?:-) :) Nigdy siebie o to nie podejrzewalam ale "chodzi mi po głowie" braciszek dla Olka:szok:
Nie wiem czy to hormony czy co, ale wiem na pewno ze radość z pojawienia Olka przyczyniła się do tego ze zaczęłam myśleć o trzecim dziecku. Z drugiej strony...wiek...mam 36 lat. I gdybym za 2- 3 lata miała malucha to juz prawie czterdziestka na karku ;)
A jak to jest z Wami?;)
 
reklama
Kamila my mamy tę zyrafke i jest to jedyna zabawka ktora Maja gryzie. Ma długą szyję, wiec łatwo sie trzyma. Maja lubi tez jej piszczacy dźwięk.
Aneczqa ja przez najbliższe 3-4 lata nie planuję dzieci :) Maja jest super, ale mam tez zobowiązania zawodowe i 29 lat, wiec do 40-stki sporo czasu :) Po cc chcę żeby macica się zregenerowala.
 
Ja chce kupić elektryczny aspirator żeby było wygodnie. Staś się przeziebil:(. Kicha i ma katar rano straszny że ledwo oddycha. Ale i tak jest zadowolony;). Musieliśmy dziś zrezygnować z ćwiczeń dla mam( chciałam iść pierwszy raz) i chyba środowe szczepienie przełożymy. Też się cieszę że Was "mam". Ktoś mi kiedyś poradził forum i początkowo myślałam że to będzie słabe. A tu możemy o wszystkim pogadać co aktualnie przechodzimy i się wspierać. To jest super:).
Jeśli chodzi o dzieci to chcemy mieć ż mężem jeszcze i jesteśmy 'otwarci"ale na razie planuje powrót do pracy, bo mi trochę brakuje. Ale jeśli pojawi się drugi sztab będę szczęśliwa. A propos macie okres ?aneczqa to do roboty!!!;)
 
Ja chce kupić elektryczny aspirator żeby było wygodnie. Staś się przeziebil:(. Kicha i ma katar rano straszny że ledwo oddycha. Ale i tak jest zadowolony;). Musieliśmy dziś zrezygnować z ćwiczeń dla mam( chciałam iść pierwszy raz) i chyba środowe szczepienie przełożymy. Też się cieszę że Was "mam". Ktoś mi kiedyś poradził forum i początkowo myślałam że to będzie słabe. A tu możemy o wszystkim pogadać co aktualnie przechodzimy i się wspierać. To jest super:).
Jeśli chodzi o dzieci to chcemy mieć ż mężem jeszcze i jesteśmy 'otwarci"ale na razie planuje powrót do pracy, bo mi trochę brakuje. Ale jeśli pojawi się drugi sztab będę szczęśliwa. A propos macie okres ?aneczqa to do roboty!!!;)
Szkrab:)
 
Ładnie napisalas Kamila. Ja tez cieszę się razem z Wami z radosnych bobasow i martwie gdy ktores przeziebione czy gdy brzuszek boli. Umiemy zrozumiec siebie nawzajem bo mamy dzieci w podobnym wieku a wiec podobne sprawy :)

Ok, to teraz pytanie za sto punktów! Która jeszcze planuje kolejne dziecko?:-) :) Nigdy siebie o to nie podejrzewalam ale "chodzi mi po głowie" braciszek dla Olka:szok:
Nie wiem czy to hormony czy co, ale wiem na pewno ze radość z pojawienia Olka przyczyniła się do tego ze zaczęłam myśleć o trzecim dziecku. Z drugiej strony...wiek...mam 36 lat. I gdybym za 2- 3 lata miała malucha to juz prawie czterdziestka na karku ;)
A jak to jest z Wami?;)
Aneczqa ja mam podobne przemyślenia, w sumie to jesteśmy w tym samym wieku ;-) ;)długo zwlekaliśmy decyzję o drugim dziecku, bo Miki nieźle dał nam popalić. Zoja jest grzeczna, chociaż swój temperament ma :-D ja miałam CC więc przynajmniej rok powinnam odczekać, a co będzie później zobaczymy. Ja to bym chciała drugą dziewczynkę.
 
Ja chce kupić elektryczny aspirator żeby było wygodnie. Staś się przeziebil:(. Kicha i ma katar rano straszny że ledwo oddycha. Ale i tak jest zadowolony;). Musieliśmy dziś zrezygnować z ćwiczeń dla mam( chciałam iść pierwszy raz) i chyba środowe szczepienie przełożymy. Też się cieszę że Was "mam". Ktoś mi kiedyś poradził forum i początkowo myślałam że to będzie słabe. A tu możemy o wszystkim pogadać co aktualnie przechodzimy i się wspierać. To jest super:).
Jeśli chodzi o dzieci to chcemy mieć ż mężem jeszcze i jesteśmy 'otwarci"ale na razie planuje powrót do pracy, bo mi trochę brakuje. Ale jeśli pojawi się drugi sztab będę szczęśliwa. A propos macie okres ?aneczqa to do roboty!!!;)[/QUOTE
Ja chce kupić elektryczny aspirator żeby było wygodnie. Staś się przeziebil:(. Kicha i ma katar rano straszny że ledwo oddycha. Ale i tak jest zadowolony;). Musieliśmy dziś zrezygnować z ćwiczeń dla mam( chciałam iść pierwszy raz) i chyba środowe szczepienie przełożymy. Też się cieszę że Was "mam". Ktoś mi kiedyś poradził forum i początkowo myślałam że to będzie słabe. A tu możemy o wszystkim pogadać co aktualnie przechodzimy i się wspierać. To jest super:).
Jeśli chodzi o dzieci to chcemy mieć ż mężem jeszcze i jesteśmy 'otwarci"ale na razie planuje powrót do pracy, bo mi trochę brakuje. Ale jeśli pojawi się drugi sztab będę szczęśliwa. A propos macie okres ?aneczqa to do roboty!!!;)
Ja na razie nie i bardzo mi z tym dobrze :-D jak urodziłam Mikiego to nie miałam prawie rok, więc mam nadzieję że tym razem będzie podobnie.
 
Ha ha, Anitek, do roboty jeszcze nie ale w ciągu najblizszych 2-3 lat chcialabym mieć maluszka. My chcemy chłopca bo przy malej różnicy może się lepiej z Oleczkiem dogadaja

Olgierda, biednyStasiu! Co tez mu sie przyplatalo. Chyba zaraził sie od Kamili Filipka :wink: A właśnie, jak Filip.

Ja kupuje pieluchy na alegro albo w smyku. Miesieczny zapas zielonych pampersow 208 sztuk za ok 110 zł, czasem uda się upolować za 100. Szukam tak, żeby byla darmowa dostawa :wink:
 
reklama
Do góry