reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Link do: ARTYK.PL Pchacz z sorterem
Teraz pewnie będzie ok. Mało stabilna zabawka. Ale Staś na szczęście jak raz pacnal to już drugi raz się nie dal:)
Myszka super. Słodkie te zabawki robią. Stas tez tak jak Twoj Olek upada uwaznie. Smiejemy sie ze w slow motion :)... urządzamy Stasiowi pokój. Szukamy dywanu . Może możecie coś polecić? Już roleta wybrana i lampa też ale z dywanem ciężko...Anitek mamy tydzień przerwy w remoncie więc możemy Was odwiedzić:)
Super, to zapraszamy. Jutro jesteśmy caly dzień w domu, we czwartek mamy bilans 9miesieczniaka i spędzimy trochę czasu w Wawie. W piątek do 15 też jesteśmy w domu. Napiszę Ci na priv numer telefonu.
 
reklama
U nas chyba zaczną kolejne zabki się pojawiac. Zoja bardzo się ślini i gryzie tylko zimne rzeczy. Prawie nic nie je oprócz cyca. Kiedy to minie?
 
Anitek, nie pocieszę Cię, minie gdy wszystkie zęby wyjdą:oo:
U nas jest zupełnie odwrotnie gdy ząbki są w natarciu. Olus wtedy nie chce cyca. Pediatra mówiła że to dlatego że bola go dziąsła. Za to preferuje coś do przegryzienia.
Ale macie fajnie dziewczyny ze tak blisko siebie mieszkanie. Musicie nam zdać relację ze spotkania! :-D

Czy myslalyscie juz o roczku? Kurcze, to juz za dwa miesiące!!! Ogląfałam dzisiaj różne dekoracje, baloniki , girlandy roczkowe. My robimy w domu. Jeśli będzie ładna pogoda to na tarasie :-) :)

Olgierda, ja nie mam w domu dywanów wiec jestem kiepskim doradcą w tym temacie. GD będę urzadzala Olkowi pokój to na pewno kupimy dywanik.
 
My też planujemy zrobic urodzinki na tarasie. Zaprosimy najbliższą rodzinę i chrzestnych. Mi się podoba nadmuchiwana helem jedynka, sprawię ją Zoi. Mam tylko dylemat, bo mój syn ma urodziny kilka dni wcześniej i chyba muszę zrobić dwie imprezy.

Byłyśmy z Zoją dzisiaj na bilansie. Przez ostatnie 3mc prztyla tylko 0,5 kg. Pediatra powiedziała że to przez ruch. Zmierzyc się nie dała. Musimy też zrobić USG serca bo lekarz słyszy jakieś szmery.

Olgierda, co z naszym spotkaniem ?
 
My też planujemy zrobic urodzinki na tarasie. Zaprosimy najbliższą rodzinę i chrzestnych. Mi się podoba nadmuchiwana helem jedynka, sprawię ją Zoi. Mam tylko dylemat, bo mój syn ma urodziny kilka dni wcześniej i chyba muszę zrobić dwie imprezy.

Byłyśmy z Zoją dzisiaj na bilansie. Przez ostatnie 3mc prztyla tylko 0,5 kg. Pediatra powiedziała że to przez ruch. Zmierzyc się nie dała. Musimy też zrobić USG serca bo lekarz słyszy jakieś szmery.

Olgierda, co z naszym spotkaniem ?
Ja widzę po zdjęciach ze Olus jest smuklejszy niż np gdy miał pol roku. Ale ciągle się rusza, to dlatego. Anitek czy Ty dostałaś zaproszenie na bilans 9 miesięcy czy sama poszlas? U mnie w 9rzychodni się tego nie praktykuje.
Moj siostrzeniec miał takie szmery w serduszku. Tez miał USG. U niego były słyszalne w czasie infekcji i nazywały się chyba niewinne
 
My też planujemy zrobic urodzinki na tarasie. Zaprosimy najbliższą rodzinę i chrzestnych. Mi się podoba nadmuchiwana helem jedynka, sprawię ją Zoi. Mam tylko dylemat, bo mój syn ma urodziny kilka dni wcześniej i chyba muszę zrobić dwie imprezy.

Byłyśmy z Zoją dzisiaj na bilansie. Przez ostatnie 3mc prztyla tylko 0,5 kg. Pediatra powiedziała że to przez ruch. Zmierzyc się nie dała. Musimy też zrobić USG serca bo lekarz słyszy jakieś szmery.

Olgierda, co z naszym spotkaniem ?
Hej. U nas ciągle coś się dzieje i nie ma dnia żeby coś nie było koniecznie do zrobienia. Głównie remont ale moja sytuacja zawodową również przechodzi przemiany.... takze odezwe sie jak bedzie dzien luzu:)Anitek sama umówiłaś się na bilans czy kazali przyjść? Też bym Stasia zbadała ale nawet się jeszcze nie zorientowałam gdzie mamy przzyhodnie...tez mi się wydaje że się wyciągnął. Ciągle się rusza. Dziś oglądaliśmy kanapy to po każdej skakał i aż piszczal ż radosci:). I ciągle ode mnie do taty na rączki i po 10 sekundach ż powrotem. Żywioł...kiedy macie to usg?
 
A u nas ciężką noc :( Pierwszy raz w życiu nie spał w nocy przez ponad dwie godziny i do tego pobudki co pol godz. Wczesniej nie slyszalam o skokach rozwojowych, starszy przechodził je niezauwazenie. Olek bardzo się zmienia w ich trakcie . Z wesołego pogodnego malca robi się marudny, ma kłopoty ze spaniem itd. I to się zaczyna zawsze tak nagle. Teraz meczymy się juz prawie 2 tyg i końca nie widać.
Kamila co u Was? Tak długo milczycie z Filipkiem?
Dziewczyny, która jeszcze planuje powiekszac rodzinę? :p Ja bym chciała ale mąż juz chyba nie ;)
 
A u nas ciężką noc :( Pierwszy raz w życiu nie spał w nocy przez ponad dwie godziny i do tego pobudki co pol godz. Wczesniej nie slyszalam o skokach rozwojowych, starszy przechodził je niezauwazenie. Olek bardzo się zmienia w ich trakcie . Z wesołego pogodnego malca robi się marudny, ma kłopoty ze spaniem itd. I to się zaczyna zawsze tak nagle. Teraz meczymy się juz prawie 2 tyg i końca nie widać.
Kamila co u Was? Tak długo milczycie z Filipkiem?
Dziewczyny, która jeszcze planuje powiekszac rodzinę? :p Ja bym chciała ale mąż juz chyba nie ;)

Hej Aneczwqa. Współczuję nocy nie przespanych. Ja jak muszę wstać o 6 to cierpię. My planujemy jeszcze jeśli Bozia da to dwójkę ale za jakieś 2 lata. Na razie chce trochę popracować. Ile dajecie mleka na dobę? Ja chyba za mało bo 2 razy dziennie po ok 280ml....
 
Aneczqa serdecznie współczuję. Ja chyba z Was wszystkich najlepiej wiem o czym piszecie. Zoja wstaje w nocy cały czas od 3 do nawet 8razy :no2: już się przyzwyczaiłam.

Na bilans umówiłam się sama, bo tak wcześniej ustaliłam z lekarzem.

Olgierda ja mleka modyfikowanego nie daję, więc Ci nie pomogę. Zoja nie preferuje go, za to cyca może cmokac co 1,5 godziny.

Z nowych atrakcji to Zoja zaczęła chodzić, a raczej biegać za pchaczem. Jak chce ją asekurować to się na mnie wydziera, żebym ją zostawiła:-p co za dziewczyną.

Ja nad trzecim dzieckiem się zastanawiam. Trochę przeraża mnie moj wiek.
 
reklama
A ... I Zoja ostatnio jak jej zdejmuję pieluchę to od razu ucieka na podłoge i robi siusiu. Chyba kupię już jej nocniczek
 
Do góry