reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Pewnie 3 dniówka jak pisze Anitek. Takie wirusy lubią maluszki. Obserwuj wątpie aby to był lód chyba że jakiś barwnik. Julka jak była mała miała 3 latka była u mojego taty w firmie dostała lizaka taki z kwiatkiem w środku. Wróciliśmy gorączka 1 dzień nic. Pojechaliśmy za jakiś czas znowu zjadła lizaka i dostała do domu- w nocy gorączka. Myślę hmm lizak dziwne rano bez śladu gorączki. Za kilka dni dałam jej tego lizaka i gorączka. Inne lizaki wcinała i nigdy takiej reakcji nie było. Nie martw się zobaczysz jak będzie jutro. Powyzej 38,5 daj przeciw gorączkowy i obserwuj czy nie rośnie.
 
Jedziemy do lekarza...
Olgierda czekany na wieści z zacisnietymi kciukami!
Moich koleżanek córki tez miały trzydniowke niedawno. Jednak zarazila się u kuzynki na roczku a druga od jakiegos przedszkolaka.
Olgierda, nie obwiniając się o loda! To na pewno nie to!

Anitek, widzę ze jestes osoba która widzi przyslowia0ową szklanke do polowy pełną. Super!
Ja miałam ciężki dzień. 2 drzemki po 15 minut. Płacz przy usypianiu. Koszmar!
Wystaw6ikam na olx lezaczek i przyjechała młoda mamusia, na oko 25 lat i mówiła ze ma dwumiesieczne blizniaki i 22miesieczne dziecko! Szok! Juz nie narzekam! :D
 
Nurofen na zbicie gorączki i jutro badanie moczu. Ogólnie stan dobry ale lekarka mówi że trzeba całą noc monitorować bo wysoka gorączka 39.Teraz trochę spada po nirofenie.mam nadzieję że będzie ok. Dzięki za kciuki. Dobranoc
 
U Zoi temperatura też dochodziła do 39 i była cały czas senna. Po dwóch dniach przeszlo. Jak Staś czuje się dzisiaj?

Aneczqa współczuję. Najgorsze są takie dni.
 
reklama
Do góry