reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

• Jak najszybciej.

Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

Głosów: 2 4,3%

• Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .

olgierda

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej Olgierda :)
Dziękujemy za życzenia. To widzę że Ty całe wakacje w rozjazdach. Fajnie, ale też bym się stęskniła za domem.
Mieliśmy przyjęcie urodzinowe i od nas dostał Link do: Vtech Tut Tut Autko Wóz Strażacki 60810 - Ceny i opinie - Ceneo.pl . Jest zachwycony i uwielbia się tym bawić.
Oluś też kocha morze i piasek, zresztą jezioro też. Po przyjeździe znad morza, gdy tylko dopisała pogoda, jeździliśmy nad jezioro.
Do pracy wróciłam na dyżury. Nie lubię ich gdyż wtedy pracuje się z "nieswoimi" dziećmi, z pomieszanych grup. No cóż, jeszcze cztery dyżury, jakoś wytrzymam. Ciekawe jak Kamili mijają wakacje. A z Anitą masz kontakt? Chyba już i nas zapomniała ;)
Hej. Anita czasem coś pisze na tel ale bardzo rzadko. Może uda nam się jeszcze spotkać jak nam się zgrają terminy. U nas ostatnio było bardzo pracowicie. Dużo się działo w sierpniu i teraz mamy więcej luzu. Strasznie mi źle jak idę do pracy i zostawiam Stasia. Nawet z ukochaną babcia. No ale teraz już będziemy długo normalnie razem w domku. Robicie bilans dwulatka?
My w tym tygodniu wybieramy się do lekarza. Pozdrawiam i dobrego tygodnia

reklama

aneczqa1981

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej. Anita czasem coś pisze na tel ale bardzo rzadko. Może uda nam się jeszcze spotkać jak nam się zgrają terminy. U nas ostatnio było bardzo pracowicie. Dużo się działo w sierpniu i teraz mamy więcej luzu. Strasznie mi źle jak idę do pracy i zostawiam Stasia. Nawet z ukochaną babcia. No ale teraz już będziemy długo normalnie razem w domku. Robicie bilans dwulatka?
My w tym tygodniu wybieramy się do lekarza. Pozdrawiam i dobrego tygodnia
Kurcze, nie dostaje powiadomien jak piszesz....
Tak robiłam bilans dwulatka, ale w sumie to nic takiego. Tak mi się wydaję.
Ja już się przyzwyczaiłam do zostawiania Olka gdy idę do pracy. Ale cieszę się że nie jest to na wiele godzin, do domu biegnę jak na skrzydłach. Ok wtedy jeszcze śpi z godzinkę , to ja podsxykuję obiad i gdy się obudzi to wraca Starszy ze szkoły, mąż z pracy i jemy :)

olgierda

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kurcze, nie dostaje powiadomien jak piszesz....
Tak robiłam bilans dwulatka, ale w sumie to nic takiego. Tak mi się wydaję.
Ja już się przyzwyczaiłam do zostawiania Olka gdy idę do pracy. Ale cieszę się że nie jest to na wiele godzin, do domu biegnę jak na skrzydłach. Ok wtedy jeszcze śpi z godzinkę , to ja podsxykuję obiad i gdy się obudzi to wraca Starszy ze szkoły, mąż z pracy i jemy :)
Tylko ja zwykle siedzę w domu a jak już idę do pracy to na całe dnie a czasem są też wyjazdy. Ciężko się nagle przestawić. No ale za to teraz jesteśmy ciegle razem.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry