reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Adeline89 A to widzisz, każdy inaczej. Pewnie też od organizmu zależy.
Mi się udało bez cc, choć w szpitalu, nawet moja lekarka się nastawiali na cesarkę.
 
reklama
Mi też obojętne , ale fajnie by było mieć dla odmiany córkę , ciąża jest inna niż ta z synem [emoji14] mówią,że dziewczynka zabiera urodę, ale to nie prawda ,ja z synem miałam takie syfy i brzydka byłam, a teraz jakaś taka cera ładna mi się zrobiła sama sobie się dziwie , może córa będzie [emoji14]

@ Elize druga cesarka jest gorsza, bo tworzą już się zrosty po poprzedniej i dłużej trwa pytałam znajomych co miały dwa razy, no i ponoć dłużej się dochodzi niż po pierwszej
U mnie ta ciaza jest onna niz z synem i corką wiec ciezko powiedziec [emoji23][emoji23][emoji23] z uroda mi sie nie sprawdziło w żadnej ciaży jedynie co faktycznie było widoczne to wielkośc i ułożenie brzucha :)

Z mlodym ogroomny i wysoko się zaczynał bo moje piersi sie na nim zapierały i pempek wyszedł i linia od pęmpka do łona, a z młodą malutki zgrabniutkk niżej polożony pempuszek schowany i brak krechy :) dodatkowo ciaze byló widac od 7 miesiąca na tyle żeby ktoś się mogł domyślać ( duzy brzuszek został po poronieniu pierwszym a potem przy ciazy z mlodym woda nie zeszla i zostało to co zostalo...)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Tyllkaaa ja miałam syna, ale u mnie pępek nie wyszedł, ale za to brzuch w 7 miesiącu miałam jak na dwojaczki, a jeszcze były przede mną dwa miechy :p pokazałabym, ale nie umiem tu zdjęć dodawać nie chcę wchodzić
 
Hi hi no to ja przy sunu jal szlam byl brzuch , brzuch moje stopy i dopiero ja ^^
Dlatego wlaśnie nie ma co porownywac ciąż i poczekac.
Moje dzieciai to wstydziochy wiec nie zdziwię sie jak dowiem sie bardzo pózno [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma co patrzeć na zabobony i inne wróżby co do płci bo to czysta loteria. Tak samo jak celowanie w płeć to też 50/50 :p jak ma być chłopiec to będzie chłopiec a jak ma być dziewczynka to będzie dziewczynka :D
 
Taki brzuch miałam w 7 miesiącu a przez kolejne dwa miałam o wiele jeszcze większy, bo zazwyczaj na koniec rośnie dopiero, nie którzy mnie pytali , czy dwojaczków nie mam i jak robili mi cc to sami się dziwili, że tam jedno dziecko
 

Załączniki

  • zdjęcie.jpg
    zdjęcie.jpg
    56,9 KB · Wyświetleń: 62
Taki brzuch miałam w 7 miesiącu a przez kolejne dwa miałam o wiele jeszcze większy, bo zazwyczaj na koniec rośnie dopiero, nie którzy mnie pytali , czy dwojaczków nie mam i jak robili mi cc to sami się dziwili, że tam jedno dziecko
Kochana no to mozemy przybic sobie piateczke ;) ale zazdro że rozstepow nie masz. Mi w ostatnim dniu przed planowanym terminem popekala skora na brzuchu i bokach :(

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Taki brzuch miałam w 7 miesiącu a przez kolejne dwa miałam o wiele jeszcze większy, bo zazwyczaj na koniec rośnie dopiero, nie którzy mnie pytali , czy dwojaczków nie mam i jak robili mi cc to sami się dziwili, że tam jedno dziecko
Wow! No powiem Ci że brzuch pokaźny! :D

Ja na wejściu mam taki brzuch że jak dobrze wypne to 5/6 miesiąc spokojnie :/

p19u9jcg46hpk5mw.png
 
Kochana no to mozemy przybic sobie piateczke ;) ale zazdro że rozstepow nie masz. Mi w ostatnim dniu przed planowanym terminem popekala skora na brzuchu i bokach :(

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana mi też wyszły po porodzie jak waga mi spadła to dopiero wtedy, niestety, ale rozstępy genetyczne, a u mnie mama ma dość dużo, ja ma bardziej na biodrach, na brzuchu mało co widoczne, nie mam takich typowych tygryskich, bardziej takie jak nastolatkowie co dojrzewają i chudną i mają takie małe cienkie, powiem ci ,że nawet wyszły mi pojedyncze od węwnetrznej strony jak masz kolana, ale trudno nic się z tym nie zrobi , teraz już brzuch rozciągnięty to może ,aż tak nie będzie. A smarowanie nic nie daję, ja smarowałam i nic mi nie pomogło, po prostu kto ma mieć będzie miał. Nie ma co się przejmować ważne,że dziecko zdrowe
 
reklama
@Adeline89 ale piękny duży brzusio. A jaki zgrabniutki ;) mój brzuszek był malutki, nikt mi nie wierzył że ja do porodu idę :p do tej pory nie wiem gdzie tam się zmieścił mój synek a miał 3880g i 58cm :p teraz mam wyższą wagę wyjściową, poza tym niedawno byłam w ciąży więc myślę że brzuch będę miała spory :D
 
Do góry