reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Mam pytanie do mam które urodziły więcej dzieci. Czy mialyscie jakieś szczególne oznaki co cechowaly Wam że np będzie to dziewczynka lub chlopiec??
 
reklama
Hej jestem nowa wiec witam wszystkie mamusie w środę byłam na wizycie pechrzyk z cialkiem żółtym widać na razie dzidzki jeszcze nie ponieważ był to 5 tydz i 6 dzien wiec za wcześnie kartę ciąży juz mam i termin na 3 sierpnia. Jestem mamą 2 dzieciaków. To moja 3 ciaza
 
@ikulka każda ciąża jest inna, nie ma się co sugerować objawami. ktoś może nieć identyczne objawy jak Ty i się okaże że płeć dzieci bedzie inna. Jak ma być chłopiec to będzie chłopiec a jak dziewczynka to dziewczynka bez względu na objawy.
A co do przeczuć to w pierwszej ciąży nie miałam żadnych, w drugiej od zrobienia testu ciążowego wiedziałam że to dziewczynka a teraz znowu nie mam żadnych przeciuć.
 
Zasypiam dziś w pracy na siedzaco. Nie mogę sobie dac rady. Marzy mi się poświęcić jeden dzień na spanie żeby odespac za wszystkie czasy. A jutro też dzień w pracy :-(

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry