reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny bo tak teraz myślę... Idę na to prywatne usg ale to jest normalne usg przez brzuch...
Myślicie że to coś pokaze?
Jakie wy mialyscie? Nie przypadkiem dopochwowe?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Angeliko do 12 tyg robi sie przezpochwe bo niwiele widac wiem bo za granica robia w 12 normalnie ale trzeba wypic przed 1.5 litra wody
 
@Katy83 u mnie plamienia i bol plecow... od tego wszystko sie zaleczlo. ale nie chce Cie straszyc skoro powiedzieli ze wszystko ok :)
@Angelika:) gratulacje, ciesze sie razem z Toba
do 12 tyg nie robi sie cytologii, oraz wykonuje sie usg dopochwowe,
@Truskaweczka2017 a co ty na to bysmy zrobimy w tebelce plec-przeczucie i plec-po wiadomosci od gin? zebysmy zobaczyly u ilu z nas sie sprawdzilo ? :))
 
Hej dziewczyny:)chętnie do was dołącze, termin mam wyznaczony na4 sierpnia. To moja druga ciąża, w domu mam już 4 letnią córeczkę:)Jestem już po pierwszej wizycie u lekarza moje maleństwo ma już 0,55cm i widać bicie serduszka:)niestety mam polipa na szyjce macicy co powoduje plamienia.Z objawów ciążowych jestem tylko bardziej śpiąca a tak boe odczuwam że jestem w ciąży:)
Witaj aniucha :)
 
@anntryb witaj gratulacje :)
@marii19 zdrówka
@emikaa ok @Tyllkaaa niestety ja w pierwszej ciazy wymiotowałam, a serduszko mojego dziecka już nie biło , dlatego mam uraz do mdłości, bo z synem nie miałam i mam z nimi zle skojarzenia, ale staram się myśleć pozytywnie w środę mam wizytę czekam jak na szpilkach

@Angelika:) super wieści

@ikulka bedzie dobrze beta jest piękna
 
Ostatnia edycja:
reklama
Adeline 89 nie martw sie to mdlosci tez tak mialam :)
Dziewczyny trochesie martwiekoniec 5 tygodnia piersi bola krzyze czasami podbrzusze wieczorami ale nie mam zadnch mdlosci??:(
 
Do góry