reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nałożyłam sobie sałatkę na to 2 lyzki musztardy, i okazuje sie ze gorczyca niewskazana w ciazy... A ja w poprzedniej tylko parówki z misztarda[emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Adeline89 chyba tylko pit ale pewnie co urząd to mają inne wytyczne. Bo pamiętam że w mieście w którym mieszkamy potrzeba było strasznie dużo dokumentów do becikowego a w miejscowości gdzie ja byłam zameldowana tylko pity, akt urodzenia i zaświadczenie od lekarza. Zaświadczenie od ginekologa brałam po porodzie i to dopiero chyba po 2 miesiącach. I z tego co kojarzę to czas na złożenie wniosku o becikowe to 12 miesięcy od narodzin dziecka. No i chyba nadal tak jest z tego co czytałam
 
Nałożyłam sobie sałatkę na to 2 lyzki musztardy, i okazuje sie ze gorczyca niewskazana w ciazy... A ja w poprzedniej tylko parówki z misztarda[emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja tam jadlam nie dajmy sie zwariować, wszystko można z umiarem

ja np nie popieram ani grama alkoholu w ciazy, a moja szwagierka czy koleżanka raz na jakis czas piwko sobie latem wypila, czy winko. Ja nie akceptuje tego,ale każdy decyduje o sobie
 
@Adeline89 chyba tylko pit ale pewnie co urząd to mają inne wytyczne. Bo pamiętam że w mieście w którym mieszkamy potrzeba było strasznie dużo dokumentów do becikowego a w miejscowości gdzie ja byłam zameldowana tylko pity, akt urodzenia i zaświadczenie od lekarza. Zaświadczenie od ginekologa brałam po porodzie i to dopiero chyba po 2 miesiącach. I z tego co kojarzę to czas na złożenie wniosku o becikowe to 12 miesięcy od narodzin dziecka. No i chyba nadal tak jest z tego co czytałam
ok dzieki, szkoda ze u nas z miasta nie dają, u was w tych większych to pewnie jest
 
Kotomiś, za_necia, jeszcze nie biorę euthyroxu, wizytę mam dopiero pojutrze. ale już sobie zrobiłam badania wczoraj, żeby już z czymś iść do lekarza, a ze w każdej ciąży miałam niedoczynność tarczycy, to od razu tsh zbadałam. No i jest ciut za wysoko jak na normy w ciąży. Wiec pewnie w czwartek mi gin przepisze.

Ja póki co - odpukać i ciśnienie mam ładne. W poniedziałek u rodzinnego było 117/70. niby mam w domu ciśnieniomierz, ale mu nie ufam, czy dobrze mierzy... No i czas byłby przeprosić się z glukometrem w końcu... Ehhh

Emikaa, co do tlrecepty to ja bym dzwoniła i opowiedziała ile lekarz kazał brać a ile przepisał. Ja tez chodziłam prywatnie i jak mi czegoś brakowało to moja lekarka bez problemu mi między wizytami przepisywała.
 
cos czuje, ze te dwa tyg do wizyty będą najdluzszymi w moim zyciu, juz się nie mogę doczekać aż zacznie bobo sie ruszać, ostatnio w 16tyg juz czułam moja rybeczke ,ciekawe jak teraz. A im wyżej tym ciekawiej walił jak nie wiem górki jak spalam na boku brzuchem do pleców męża to moj w nocy zawsze czul jak wali nie raz to myślałam ze pępkiem wyskoczy :p
 
reklama
Do góry