reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Haha pomysłowe macie dzieciaki [emoji23]
Osobiście nie lubię jak ktoś tylko czyta. Jeśli na czytanie jest czas to i na naskrobanie też. Ale to moje subiektywne zdanie. Na poprzednim forum były z tego powodu różne niesnaski.

Małżowi się zachciało sałatki z pora. I stoi i kroi [emoji33]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe ja myślałam ze to Ty w ciąży jesteś :)::)
W poprzedniej ciąży mojemu M brzuch rosl razem z moim :) smielismy sie ze u mnie jest Hania a u niego Maciuś :)
 
reklama
Haha pomysłowe macie dzieciaki [emoji23]
Osobiście nie lubię jak ktoś tylko czyta. Jeśli na czytanie jest czas to i na naskrobanie też. Ale to moje subiektywne zdanie. Na poprzednim forum były z tego powodu różne niesnaski.

Małżowi się zachciało sałatki z pora. I stoi i kroi [emoji33]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Fajnie jakby się wszystkie udzielały a nie tylko podczytywały. Z pewnością wniosą coś fajnego do juz całkiem wesołego grona babeczek [emoji6]

Mój mąż robił tatara [emoji24][emoji24][emoji24] jak on mógł? Przecież ja nie mogę. Tylko się ślinię na sam widok.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apropo wozka my mamy aktualnie icandy i planuje dokupic drugie siedzenie do niego. I bedzie dla malucha i wiekszego. Dla chlopca mamy większość jak bedzie dziewczynka to z wyprawki wiekszosc trzeba bedzie dokupic.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niby też. Ale ze względów finansowych muszę kupić przez internet. Nigdy nigdzie nie widziałam ciążowych sukienek za około 40zł, a takie dzisiaj kupiłam. Jak mi się nie spodobają to zawsze można oddać . Link do: bawełniana SUKIENKA BOMBKA tuba kieszenie CIĄŻA Link do: TRÓJKOLOROWA SUKIENKA z kieszeniami CIĄŻA S/M
I to takie typy, że i po ciąży będzie można nosić,w moim guście.
Większość spodni też pewnie przez Allegro kupię, używane.
Oo niezła, a jeszcze bardziej ta co pod nia sie wyswietla mi sie podoba. Jak nic nie dostane to pewnie bede zmuszona zamowic ale do sukienek jeszcze chwila jest, poki co potrzebuje bluzki najlepiej bawełniane.
 
@dzag82. Daj znac jak przyjdzie sukienka czy waro. Na zdjeciach wyglada fajnie :) taka wiosenno letnia jak znalazl dla nas :) wtedy juz kazda brzuszkiem bedzie sie mogla pochwalic.
 
Ja niby też. Ale ze względów finansowych muszę kupić przez internet. Nigdy nigdzie nie widziałam ciążowych sukienek za około 40zł, a takie dzisiaj kupiłam. Jak mi się nie spodobają to zawsze można oddać . Link do: bawełniana SUKIENKA BOMBKA tuba kieszenie CIĄŻA Link do: TRÓJKOLOROWA SUKIENKA z kieszeniami CIĄŻA S/M
I to takie typy, że i po ciąży będzie można nosić,w moim guście.
Większość spodni też pewnie przez Allegro kupię, używane.
dzag daj znac jak przyjdą do Ciebie te kiecki .. Jak wyglądają itp :) ta bombka fajna :) bardO mi sie podoba
 
25_pixels u nas to samo.Wózków z typową gondolą nie wiele niestety.To chyba taka moda na te kubełkowe siedzonka.Ja będę musiała wozić dzieci do szkoły i tu problem.Wyciągaj sobie wózek ogromnych rozmiarów na parkingu między autami.Chodniki też mamy fajne a ja mieszkam w centrum więc do sklepów mam blisko i bez auta.A poza tym u nas to mąż robi zakupy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nooo, mnie też się tak strasznie spodobał, taki radosny wiosenny. No i miał być uniwersalny, dla drugiego dziecka-dziewczynki :rofl2: hehehehe
A ja też właśnie się obkupiłam korzystając z wolnego wieczoru i wypłaty na koncie :-p Kupiłam u jednego sprzedawcy na Allegro 2 kiecki i jedne spodnie, w sumie 121,00zł razem z przesyłką. Za tyle w sieciówce samych gaci nawet nie kupię... :dry: Kiecki wyglądają super na zdjęciu, mam nadzieję, że i na mnie nie będzie najgorzej ;-) ;)

Evelinia, no trochę jest roboty przy wiązaniu, ale to na początku. Choć przyznam, że czasem miałam takie dni, że poprawiałam i dociągałam, a cały czas mi coś nie pasowało :-p. Najgorzej zacząć. Jak już wiążesz jakiś czas to wchodzi w nawyk. Siup 3 minutki i gotowe. Oby tylko dziecko współpracowało :rolleyes2:. Ja nosidełko też mam i chwalę pod niebiosa. Takie ergonomiczne. I używam jak już dziecko bardziej ruchliwe i oczywiście jak już siedzi samodzielnie. My sporo po górach chodzimy, to jednak na takim wyjeździe wygodniejsze nosidełko (lub coś pośredniego między chustą a nosidełkiem, np. Mei Tai), bo to wiadomo trzeba dziecko co jakiś czas wyciągnąć na jedzenie, zmianę pieluchy, ogólnie odpoczynek na trawce.

25_pixels :rofl2: Hehehhe.. przynajmniej młody wie, co dobre. Same najdroższe rzeczy do eksperymentów wybiera :laugh2:

Qńka, a nie będzie problemu z zostawieniem córeczki z mężem? Bo u nas w nocy często jest tak, że tylko ja mogę uratować :laugh2:. Do taty Witek nie chce iść. Nie zawsze, ale jednak często mama jest niezbędna.
I piękne imię ma Twoja córeczka :rolleyes2:. Ja też Basia.

Hola77, no właśnie tak pomyślałam, że to musiało być za starych przepisów. Dobrze, że to zmienili. Jednak było to dodatkowe załatwianie, a przede wszystkim strasznie głupie - zasiłek rehabilitacyjny dla kobiety pod koniec ciąży :laugh2:


Ha! Od wakacji chciałam zmienić, ale nie było czasu na laptopa siąść i zrobić coś innego niż odebrać mejle albo zapłacić rachunki. A teraz właśnie mam WOLNY WIECZÓR!! Nie ma męża, Witek śpi od 19:30, Tymek zasnął po 20:00, a ja siedzę sobie na laptopie, w tv leci głupia komedia, jem sobie kanapki z sardynkami i MARNUJĘ CZAAAASSSSS!! Bossko!

Co do warsztatów chustowania - to u nas nawet w zapyziałym osiedlowym klubie kultury robią zajęcia. Tego jest teraz wszędzie od groma. Według mnie warto się wybrać jeśli ktoś chce chustować, a nie zerkać tylko i wyłącznie na youtube.
Dzag82 i kto by kiedyś pomyślał, że będzie się cieszyć jak dziecko z wolnego wieczoru dla siebie :-D
W mieście,w którym mieszkam nic takiego nie ma jak nauka wiązania chusty czasami mam wrażenie, że mieszkam w totalnym zadupiu tu to jedyną atrakcją jest ławeczka przed blokiem nie no może trochę pocisnęłam,ale mam porównanie z W-wą tam mieszkałam 6 lat i już wtedy była o 10 lat do przodu przed Chojnicami :eek:
 
reklama
25_pixels u nas to samo.Wózków z typową gondolą nie wiele niestety.To chyba taka moda na te kubełkowe siedzonka.Ja będę musiała wozić dzieci do szkoły i tu problem.Wyciągaj sobie wózek ogromnych rozmiarów na parkingu między autami.Chodniki też mamy fajne a ja mieszkam w centrum więc do sklepów mam blisko i bez auta.A poza tym u nas to mąż robi zakupy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Luska sporo jest z gondolami. Jest w czym wybierac :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry