reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@GuaRaNa Ja dostałam maila z powiadomieniem i napisane tam było żeby najpierw wejść prez stronę www. I tam są fora / fora zamknięte / sierpnióweczki 2017.
Jak weszłam to zaznaczyłam żeby obserwować to i potem weszłam z aplikacji. Tam już miałam w zakładce subskrypcje (albo "bierzesz udział").

 
reklama
@GuaRaNa Ja dostałam maila z powiadomieniem i napisane tam było żeby najpierw wejść prez stronę www. I tam są fora / fora zamknięte / sierpnióweczki 2017.
Jak weszłam to zaznaczyłam żeby obserwować to i potem weszłam z aplikacji. Tam już miałam w zakładce subskrypcje (albo "bierzesz udział").

Dzięki, już wszystko wiem :)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez cesarka, także na rozpoczęciu będę, Miki zacznie 1 klasę. Chciałabym na nim być.
Dziewczyny macie planowaną cesarkę bo musicie, czy po prostu chcecie? Ja się zastanawiam nad cesarką, jakoś naturalny poród mnie przeraża...

Ja też miałam bardzo dużo bakterii w moczu. Lekarz kazał kupić sobie żurawinę w tabletkach, dodatkowo zrobiłam posiew i wyszedł dobrze, więc może było coś źle pobrane. Na stronie mamaginekolog.pl są ciekawe artykuły, może znacie tę stronę... jest tam też artykuł jak prawidłowo pobierać mocz do badania ;)
Klusek-fajnie wygląda ten wózeczek.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny! Zaczyna się piękny słoneczny dzień:)
A hasło jakieś będzie do tego forum czy jak ?
U mnie 1 kg na plusie ale nic dziwnego cały tydz objadam się tylko i wyłącznie słodyczami oszalałam na ich punkcie ! Muszę się ogarnąć.
Strach mnie ogarną z tymi rozstępami i już smaruje rano i wieczorem.
Klusek w super stanie ten wózek naprawdę fajny:)
A ja mam takie pytanko do dziewczyn które miały planowaną cesarkę ile wcześniej dni przed porodem a może w dzień porodu miałyście cesarkę?
 
A usg połówkowe jest równie ważne jak prenatalne. Chyba z Was wszystkich jestem prawie na końcu, ja będę miała połówkowe w pierwszym tydz kwietnia.
A i dopadło mnie już na dobre to spanie ciążowe hmmm tylko dlaczego w drugim trymestrze normalnie od 12 w południe mogę już isc spać na kilka godz. Jak żyć? :)
 
reklama
Do góry