reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Mam 23 lata i mieszkam w Mińsku Mazowieckim. Czekam na obronę pracy licencjackiej więc stwierdziliśmy, że nie ma co zwlekać z drugim tym bardziej, że na moim kierunku nie ma magisterki... A wiadomo też, ze z pierwszym dzieckiem chce się jak najdłużej w domu pozostać[emoji5] A u Ciebie jaka będzie różnica wieku?
U mnie będzie 21 miesięcy różnicy i tez mam 23 lata[emoji2]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam.
Coś czuję się jakaś przeziębiona.Mój mąż wczoraj się tak czuł a Wiki dziś z rana też jakaś nieswoja ale ma piżama party w przedszkolu to ją wysyłam.
Kaja2017 studiowałam w Katowicach.
Och ja w każdej ciąży przepadam za colą...ale staram się rzadko to robić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej w ten okropny dzionek :-(

Wiktoria gratki autka, dlugich i bezproblemowych podrozy :-)

Witam nowe mamusie ;-)

Wy o polowkowych juz szok normalnie :-) . U mnie takie badanie "szczegolowe usg" bede miala cos w polowie kwietnia dopiero :-/

Ide zernkac , czy dostalam jakas wiadomosc o zamknietym ;-)

Milego dnia i udanych wizyt :-D
 
Wiktoriaa jakie macie autko?
Safiya ja od zawsze uwielbiam chleb ze smalcem...i w tej ciąży też mi wchodzi.
Aga a to duża zmiana u Ciebie we fryzurce.
Mój mąż to też jest taki podekscytowany tą ciążę.Przykłada rączkę do brzusia i czeka na kopniaki.Dba o mnie jak nigdy pewnie dlatego że jest pewny że tam jego synek mieszka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktoriaa śliczne autko_Oby się nim dobrze jeździło.
Emikaa i jak synek?Poszedł do przedszkola?
Madlen08 nie wiem czy to tak działa nawet w PL że sobie zażyczyć możesz cc bo boisz się rodzić sn.Zapytaj swego lekarza.
Safiya dużo zdrówka...mnie też coś drapie w gardle.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Itta87 powinnaß dostać w wiadomości prywatnej. Jak klikasz w swój profil to.masz tam rozmowy prywatne i tam powinno to być ;) a jak nie to wejdź na forum główne bb i szukaj kategorii: fora zamknięte i tam powinno być: sierpnióweczki_2017
 
reklama
Do góry