reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam was dawno sie nie udzielalam niestety w piatek koncem 16 tyg zaczelam znowu plamic i po spr w szpitalu serce maluszka przestalo bic i czekam na wywolanie wiem truskaweczka ze ty to przeszlas nie wiem co sie stalo?? Czy to moja wina?? Tak sie cieszylam:(:( powidzenia reszcie dziewczyn

Kochana nawet nie wiesz jak mi przykro ;( bardzo Ci współczuje, ściskam mocno...

Wiem, że mało ostatnio udzielałam się na forum, ale starałam się Was podczytywać jak tylko mogłam... niestety praca i dom ostatnio mnie pochłonęły do reszty...
 
reklama
Nusia123 też mi bardzo przykro.Współczuję.Trzymaj się.
Jeśli chodzi o wadę genetycznę jeśli to była to raczej większa a nie mniejsza bo przy tych mniejszych jak przy naszej nie ma to żadnego wpływu na ciążę.Nawet w opisie tej wady mam że dzieci z tą wadą rodzą się w terminie lub nawet po.A ja przy obydwóch córciach nawet plamień na początku nie miałam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, mam do sprzedania nowe, z metkami spodnie New Look (r. z metki 42)
dlugosc-97cm; pas-45cm bez naciągania, a rozciągają się bardzooo dobrze

Niestety dla mnie za ciasne :( Świetne na wiosnę i lato (nawet po ciąży)
new_look.JPG
 

Załączniki

  • 7.jpg
    7.jpg
    161,8 KB · Wyświetleń: 90
  • new_look.JPG
    new_look.JPG
    107,3 KB · Wyświetleń: 534
Dziewczyny chyba mnie coś ominęło. Gdzie Wy teraz piszecie? Chyba nie tutaj bo posty sa bardzo rzadko.
Mam różne tematy typu "wyprawka" "brzuszki sierpniowek" ale nie widzę nigdzie wątku ogólnego...
nie było mnie 3 dni i tak ucieklyscie że znaleźć się nie da [emoji12]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piszemy na wątku zamkniętym, napewno masz link w poczcie/wiadomości. Brzuszki też są już na zamkniętym to musisz mieć dostęp :) wpadaj bo bardzo dawno Cię nie było! :)

p19uflw1jarcljhd.png
 
Dziewczyny chyba mnie coś ominęło. Gdzie Wy teraz piszecie? Chyba nie tutaj bo posty sa bardzo rzadko.
Mam różne tematy typu "wyprawka" "brzuszki sierpniowek" ale nie widzę nigdzie wątku ogólnego...
nie było mnie 3 dni i tak ucieklyscie że znaleźć się nie da [emoji12]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej dziewczyny :-) Mnie też coś omineło ;p jak dostać się do zamkniętej grupy? Bo nie mam linka w wiadomości?
 
reklama
Do góry