reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Witam sie dziewczyny bardzo bardzo ostrożnie. Ostatnia @19.11, 9dpo, planowany termin @19.12 cykle 30 dniowe, KatiNails namawiala, nanawiala i namawiala na test i zrobilam dzis rano. Mega ledwie widoczny cien cienia .. ciezko zlapac foto. Następny mam w planie wlasnie 19ego i licze na to ze kreseczka zciemnieje i nie bedzie to ciążą biohemiczna =(, niestety we wrzesniu taka kreseczke tez widzialam i nic z tego nie wyszlo, ale teraz wieżę, że to bedzie prawdziwe.

Z obiawow od 5 dni dosc silne bole podbrzucha, cycki malo nie wybuchną, wieczorem rzuciło mnie od zapachu z lodowni.

To narazie tyle. =) co wiecej pisac, mam nadzieje, że juz tu zostanę i mnie przyjmiecie do grona

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
Witam sie dziewczyny bardzo bardzo ostrożnie. Ostatnia @19.11, 9dpo, planowany termin @19.12 cykle 30 dniowe, KatiNails namawiala, nanawiala i namawiala na test i zrobilam dzis rano. Mega ledwie widoczny cien cienia .. ciezko zlapac foto. Następny mam w planie wlasnie 19ego i licze na to ze kreseczka zciemnieje i nie bedzie to ciążą biohemiczna =(, niestety we wrzesniu taka kreseczke tez widzialam i nic z tego nie wyszlo, ale teraz wieżę, że to bedzie prawdziwe.

Z obiawow od 5 dni dosc silne bole podbrzucha, cycki malo nie wybuchną, wieczorem rzuciło mnie od zapachu z lodowni.

To narazie tyle. =) co wiecej pisac, mam nadzieje, że juz tu zostanę i mnie przyjmiecie do grona

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png

Witaj, czekamy na dobre wiesci :) testuj i dolaczaj do nas :)
Ja chyba bym.nie wytrzymala i powtorzylabym test w niedziele. Bo jesli juz cos widac to wtedy juz powinna byc mocniejsza :)
 
Witaj, czekamy na dobre wiesci :) testuj i dolaczaj do nas :)
Ja chyba bym.nie wytrzymala i powtorzylabym test w niedziele. Bo jesli juz cos widac to wtedy juz powinna byc mocniejsza :)
Nie chce sie nakrecic i potem plakac, może to głupie, ale jak nigdy czuje, że jestem w ciąży, takie ciekawe czucie.=) ale chce realnego potwierdzenia.

Mam juz synka i jak robilam test z nim to w dzień spodziewanej @ test wyszedl negatywny (mialam wtedy 28d cykle), ale malpa nie przychodzila, więc za rowny tydzien powtorzylam i juz byl widoczny bladzioszek=)



Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
Nie chce sie nakrecic i potem plakac, może to głupie, ale jak nigdy czuje, że jestem w ciąży, takie ciekawe czucie.=) ale chce realnego potwierdzenia.

Mam juz synka i jak robilam test z nim to w dzień spodziewanej @ test wyszedl negatywny (mialam wtedy 28d cykle), ale malpa nie przychodzila, więc za rowny tydzien powtorzylam i juz byl widoczny bladzioszek=)

Ja teraz tez czulam.praktycznie od poczatku ze jestem w ciazy i mimo ze wychodzily negatywne to powtarzalam :) no i moje przeczucie mnie nie mylilo w 32 dc pojawila sie druga kreseczka :)



Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
Rozumiem chyba zrobie bylabym bardziej spokojna przed swietami. A ile cos takiego kosztuje? Tak mniej wiecej

Nie podpowiem Ci, bo mam zniżkę w mojej przychodni i płacę niecałe 10 zł. Któraś z dziewczyn pisała że chyba około 40 zł tak normalnie kosztuje to badanie.
 
reklama
Do góry