reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Serio od razu łyżeczkować..wrr.Ja się z córką pośpieszyłam był chyba 5 t 4d nie było zarodka to tylko kazał zrobić betę i przy okazji postraszył że może z tej ciąży nic się nie rozwinąć,także ten...poczekaj jak tak ustaliliście.Moja siostra w Anglii żyje do 12 tygodnia nic o ciąży nie wiedziała ,dopiero wtedy miała usg jakieś badania.Więc wierzę że się da wytrzymać.
 
reklama
Ja wlasnie raz tez poszlam w 5 tyg i nic nie bylo widac a pozniej ciaza obumarla, nie chcialabym tak jeszcze raz wiec wole sie nie spieszyc i poczekac ewentualnie moze bete zrobie, musze sie zastanowic.
 
Będzie dobrze zobaczysz.☺ Mnie też się odklejała w pierwszej ciąży a teraz chłopisko 190 cm po domu chodzi:D
Chyba się wczoraj trochę przedźwigłam moja mała 4 latka bardzo się pcha do przytulasków na ręce i stało się wieczorem zaczęłam plamić:( Za tydzień kontrola mam nadzieję że będzie lepiej
 
Z drugiej strony cztery tygodnie to nie znowu tak długo tym bardziej że zaraz święta,sylwester i ani się obejrzysz będziesz w gabinecie.Zleci prędko.
 
Zreszta ostatnio tez bylam u lekarza gdzies w 8 tyg a usg mialam troche pozniej bo musialam isc do szpitala na nie i przez cala ciaze mialam tylko chyba 3 razy + 3d na wlasna reke.
Chyba się wczoraj trochę przedźwigłam moja mała 4 latka bardzo się pcha do przytulasków na ręce i stało się wieczorem zaczęłam plamić:( Za tydzień kontrola mam nadzieję że będzie lepiej

:( odpoczywaj albo moze idz wczesniej do lekarza
 
Dziewczyny a co z podnoszeniem i noszeniem maluchów? Moja córka uwielbia byc noszona.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
J
Dziewczyny a co z podnoszeniem i noszeniem maluchów? Moja córka uwielbia byc noszona.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wczoraj dźwigłam moją córe wieczorem zaczęłam plamić dziś wizyta i okazało się że kosmówka się trochę odkleiła
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry