reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Nie nadrobię Was... Byliśmy na weekend w Polsce i odrzuciłam telefon. Ja od dwóch dni czuje się dobrze, ból piersi troszkę ustał, apetyt lepszy i mam nadzieję, że wszystko jest dalej w porządku.
I w końcu znalazłam położna, mamy się spotkać w tym tygodniu już. Teraz czytam o szpitalach, w którym rodzic, bo też muszę już się zapisać... Tutaj wszystko szybko.
Trzymam kciuki za wizyty.
 
reklama
A jak ciąża i poród przebiega w Holandii? Możesz brać l4? Ile masz macierzyńskiego?
W holandii opiekuje się Tobą położna zgadzasz się do niej ok 10 tyg i ona kontroluje Ci ciążę;) porody zazwyczaj odbywają się w domu chyba że sama zdecydujesz rodzić w Szpitalu tak jak ja zdecydowałam;) chorobowe mogę wziąść wtedy płacą 100% tylko tu nie ma czegoś takiego jak l4 tylko po prostu zglaszasz pracodawcy że jesteś chora ;) macierzyńskie jest miesiąc przed porodem i miesiąc po ;/ jak dla mnie zbyt krótko i napewno nie wrócę tak szybko do pracy;)
 
Ja po witaminkach witam się z wc. :D dlatego przestałam je łykać z rana, wieczorem jak wezmę troszkę mnie mdli, ale nie przytulam się do muszli.
 
reklama
Wiecie na co mam ochote. Na sliwki węgierki. Takie soczyste , lekko kwaskowate , twarde. Zycie bym twraz za nie oddala.
 
Do góry