reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Kurde ile sie wysiedzialam to szok..... Ale teraz bedzie z górki. Bo na 20 mam sie zapisac w przychodni zeby dala skierowanie na badania
A 27 wizyta z wynikami. Serduszko bije ma sie dobrze maluch rosnie. Ma 1.30cm. Bede miala od niej skierowanie do wwy do genetyki na prenatalne na nfz. Ze wzgledu na to ze synek mial ZE. Bardzo fajna usmiechnieta babka.... I strasznie gadatliwa.... Dlatego tyle sie czeka. Usg ma hukowe strasznie ale w przychodni maja lepsze. Póki co spokojna jestem. Zobacz załącznik 1066722

Cudne wieści! Oby tak dalej [emoji177]
 
reklama
Hej, Czy ja dobrze zrozumiałam, ze jak jest ciąża bliźniacza to robią cc? Nie można siłami natury ? I jeszcze wywoływany poród wcześniej..Zawsze chciałam mieć bliźniaki ale naturalnie urodzić ;p

Hej nie zawsze przy bliźniakach robią cesarkę zależy od przypadku [emoji6] przy jednokosmowkowej robią ale robią tez jak jedno z dzieci się nie obróci i przy wielu innych sytuacjach .... ale czasami można urodzic naturalnie znam dziewczynę której się udało ale to była zdrowa bliźniacza ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa dzieci obrócone główkami to jej pozwolili [emoji4] ja tez będę miała cc zw na to ze miałam już dwie cc...
 
Siostry, na początku tygodnia wysłałam listę użytkowniczek z prośbą o dostęp, ale nie dostałam odpowiedzi i napisałam kulturalną przypominajkę, więc jak tylko dostanę info zwrotne, natychmiast wysyłam Wam priv. Jeśli ktoś jeszcze nie napisał, a chciałby mieć dostęp do ukrytego wątku Sierpniówek, poproszę o takie info na privie.

Witam się z Wami sobotnio i życzę miłego dnia😎 jaka u Was aura? Bo u mnie w centrum chmury, wiatr i deszcz, to jeszcze listopad? 🤔
 
Chciałam się nieśmiało przywitać w sierpniowkach :) wiem że późno bo Wy już się tutaj wszystkie dobrze znacie ale nie dołączyłam wcześniej z ostrożności mimo, że o ciąży wiem od dłuższego czasu. U mnie dziś 7t.1d. Termin z om wypada jakoś na 28.08. nie dołączyłam wcześniej ponieważ jestem po dwóch poronieniach na etapie 13 i 10tygodnia... Obydwa w zeszłym roku. Widziałam już na USG bijące serduszko dziecka ale dla mnie nie jest to wyznacznik że względu na to że moje poronienia były dosyć późno. Mam nadzieję,że tym razem mi się uda. Jestem obstawiona lekami, już na L4 , lekarz co 2tygodnie...zobaczymy co będzie. Postaram się nadrobić wątek chociaż tyle piszecie,ze ciężko ;)
 
Siostry, na początku tygodnia wysłałam listę użytkowniczek z prośbą o dostęp, ale nie dostałam odpowiedzi i napisałam kulturalną przypominajkę, więc jak tylko dostanę info zwrotne, natychmiast wysyłam Wam priv. Jeśli ktoś jeszcze nie napisał, a chciałby mieć dostęp do ukrytego wątku Sierpniówek, poproszę o takie info na privie.

Witam się z Wami sobotnio i życzę miłego dnia😎 jaka u Was aura? Bo u mnie w centrum chmury, wiatr i deszcz, to jeszcze listopad? 🤔
Dopiero co wstalismy =) idziemy ogarnąć troszke kuchnie i przed tv., bo co tu robic w taką pogode 🤷‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_20200108_195817.jpg
    2,9 MB · Wyświetleń: 70
Ciężki dzień po ciężkiej nocy.
Wczoraj prawie 2,5h na wolnym powietrzu, więc później siedziałam w łóżku z nogami owiniętymi w termofor. Noc z koszmarami (aż mnie Mąż obudził), rano byłam nieprzytomna. Dziś szybko się męczę. Sprzątnęłam sypialnię i siedzę. Wstawiam pranie- odpoczynek. Jeszcze muszę ogarnąć duży pokój i łazienkę. Jak dobrze, że dziś Ślubny w kuchni szaleje... Jak na coś smak, ale nie wiem na co. Czegoś bym się napiła... Wrrr... A wczoraj było tak fajnie.
 
Chciałam się nieśmiało przywitać w sierpniowkach :) wiem że późno bo Wy już się tutaj wszystkie dobrze znacie ale nie dołączyłam wcześniej z ostrożności mimo, że o ciąży wiem od dłuższego czasu. U mnie dziś 7t.1d. Termin z om wypada jakoś na 28.08. nie dołączyłam wcześniej ponieważ jestem po dwóch poronieniach na etapie 13 i 10tygodnia... Obydwa w zeszłym roku. Widziałam już na USG bijące serduszko dziecka ale dla mnie nie jest to wyznacznik że względu na to że moje poronienia były dosyć późno. Mam nadzieję,że tym razem mi się uda. Jestem obstawiona lekami, już na L4 , lekarz co 2tygodnie...zobaczymy co będzie. Postaram się nadrobić wątek chociaż tyle piszecie,ze ciężko ;)
Witaj! Mamy podobny termin porodu[emoji6]Trzymam kciuki by w tej ciąży wszystko szło gładko[emoji8]

A ja na początku każdej swojej ciąży mam migreny. Aż się wyć chce, oby tylko się już nie powtarzały bo ból jest straszny[emoji53]
 
Siostry, na początku tygodnia wysłałam listę użytkowniczek z prośbą o dostęp, ale nie dostałam odpowiedzi i napisałam kulturalną przypominajkę, więc jak tylko dostanę info zwrotne, natychmiast wysyłam Wam priv. Jeśli ktoś jeszcze nie napisał, a chciałby mieć dostęp do ukrytego wątku Sierpniówek, poproszę o takie info na privie.

Witam się z Wami sobotnio i życzę miłego dnia😎 jaka u Was aura? Bo u mnie w centrum chmury, wiatr i deszcz, to jeszcze listopad? 🤔

Właśnie ta listopadowa aura mnie dobija. Ile można znosić szarugi za oknem bleee nic się nie chce. Tęsknie za mrozem i śniegniem a najlepiej za wiosną.
 
reklama
Właśnie ta listopadowa aura mnie dobija. Ile można znosić szarugi za oknem bleee nic się nie chce. Tęsknie za mrozem i śniegniem a najlepiej za wiosną.
Ja teeeeż. Wolałabym sto razy bardziej prawdziwą zimę, która jest mimo wszystko bardzo urokliwą porą roku, ale tak na serio to marzy mi się już wiosna 🙏🏻😞
 
Do góry