reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Odpuszczenie objawów to nic nadzwyczajnego i nie powinno budzić w nas niepokoju. Jak już nie raz tutaj można było przeczytać, złe rzeczy dzieją się przy braku objawów i przy objawach o dużym natężeniu. U mnie na przykład odpuściły mdłości i łapią mnie tylko raz na kilka dni i to w momencie, kiedy już po prostu jestem bardzo głodna, a cycki bolą nadal. Fakt, że czuję się trochę lepiej, ale mam zmianę leków z Duphastonu na Luteinę i mam wrażenie, że ta zmiana powoduje nieco lepsze samopoczucie. Także nic się nie martwimy, cyc do przodu! 🙈💪
 
reklama
Dziewczyny czytam was z do skoku. Doba dla mnie ma za malo godzin. Dzieciaki maja w tym tyg wystawianie ocen i jest jazda bo maja duzo zaliczen i ciagle mama jak to jak tamto masakra. Mam. Nadzieje ze w weekend odpoczne.
 
Dziewczyny czytam was z do skoku. Doba dla mnie ma za malo godzin. Dzieciaki maja w tym tyg wystawianie ocen i jest jazda bo maja duzo zaliczen i ciagle mama jak to jak tamto masakra. Mam. Nadzieje ze w weekend odpoczne.
Troszke zazdroszczę. Ja siedzę sama 9 h dziennie. Nic nie robie, bo wszystko ogarnia mąż bo mam się oszczedzac .. Dobrze ze mam psa to mam do kogo sie odezwać
 
Ja na stanie 3 dzieciaków praca dom maz i pies jest co robic. Chce pracować póki moge i mam nadzieje ze do maja Pociagne ale wiadomo różnie moze byc. Szczerze to ja ci zazdroszcze tego lenistwa. Z tydzien wolnego by mi się przydał zeby naładować baterie. A jeszcze maz ma na rano i jutro córka stomatolog w piątek z młodym ortodonta.
Troszke zazdroszczę. Ja siedzę sama 9 h dziennie. Nic nie robie, bo wszystko ogarnia mąż bo mam się oszczedzac .. Dobrze ze mam psa to mam do kogo sie odezwać
 
Ja mdlosci i wymiotow nie mialam. Jedyne co mi zostalo to bezsennosc..
No a ja mogę spać i to długo...dziś spałam do 10, a po południu jeszcze drzemka na półtorej godziny. Ale absolutnie nie ma co się sugerować ,że objawy znaczą zdrowa ciążę, a ich brak nie. Ja w pierwszej ciąży miałam objawy do samego końca czyli do 13 tygodnia, w którym to poroniłam. W dniu,gdy dostałam krwawienia dalej miałam mdłości i wymioty.
 
Dziewczyny mam 9 tc. Od kilku dni piersi przestały mnie boleć, nie mam tez takich pełnych jakie byly wcześniej. Podbrzusze również przestało boleć ale to juz z tydzień temu. Czy któraś z was tak miala, czy to znak, że hormony sie unormowaly czy jakiś zly znak?? Wizyte mam dopiero za 2 tyg. Od poczatku ciąży biore luteine i no spe. Na początku luteine i no spe przyjmowalam 3x dziennie. Luteina 100 mg. Od tygodnia przymuje 2 x dziennie. Czy te objawy mogly np ustąpić bo zmniejszeniu luteiny??

Mi tez się skończyły objawy jakoś w 9 tc a teraz jestem w 12 i jest wszystko ok [emoji4] ciesz się !!!
 
Mowil ze musi mieć swoje miejsce na „starsze” zabawy gdzie nie będzie dzidzius wszystkiego niszczył i ze to pomoze przy poczuciu ze jest tak samo ważna jak młodsze rodzeństwo ale jednak starsza, powinna mieć taki swój azyl gdzie może uciec w razie czego bo ona tez ma prawo mieć dość rodzeństwa tymbardziej ze będzie ich trójka [emoji28]
A mnie ciekawi czy mówił jaka różnica wieku jest akceptowalna? U nas będzie 3,5 między córką a synkiem i 3 między nim a bobasem i myślałam by właśnie starszych razem ulokować[emoji848]
 
reklama
Do góry