reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Łóżeczko drewniane że szczebelkami z szuflada pod spodem. Później można je przerobić na tapczanik czyli w sumie klasyk 😉 Ja jednak potrzebowałam trochę innych wymiarów żeby mi się zmieściło więc muszę dodatkowo czekać, dlatego póki młody nie ma gdzie spać nie wypuszczam z brzucha 😂
 
reklama
Ja jestem niegotowa, kupione mam tylko ciuszki, wózek i dostawkę do łóżka oraz kocyki i kokon. Teraz wracam do domu z urlopu w Polsce i zaczniemy z mężem wszystko urządzać.
Do toalety w nocy wstaje od ponad tygodnia dopiero, ale to tylko raz wiec tragedii nie ma.
 
No co Wy! Tylko ja urządzam sobie wędrówki nocą? 🧐 Minimum 2 razy. Czasem mam wrażenie że co godzinę (chociaż oczywiście przesadzam zapewne).I w ogóle pojemność pęcherza moczowego oceniam na... kieliszek do wódki 🙈🤷🏼‍♀️

Ja już niby prawie wszystko mam. I wszędzie coś do zrobienia. 🙈🙃🙈
Wózek czeka. Ale chcę jeszcze prześcieradła uszyć że 2 do niego. Część"uszyć" leży i czeka. I sobie poczeka -to już po egzaminie.
Przewijak z wanienką też jest ale kącik do przewijania jeszcze nie urządzony. Ale wczoraj kupiłam półeczki, koszyki, pudełka, skrzyneczki... Także też czeka 🙃Na razie było przez kota testowane ( wózek po złożeniu i przewijak też.Ale go nie kąpałam 😂)
Polish_20200504_081349785.jpg
Ciuszki poprane i czekają na prasowanie. Może dzisiaj chociaż część się uda... Coś jeszcze zostało? Wszędzie poczynione pewne kroki... ale skończone nie jest nic 🙈 Powtarzam sobie że to dobrze. Bo jak wszystko machnę do tego 15.07 to co ja będę później robić przez miesiąc? 🤪
 
Zrobiłam dzisiaj hybryde na paznokciach u stóp ale to była Parodia 😂 sapałam, wyginalam się jak paralityk i w efekcie oprócz paznokci trochę poleciało na palce xD To już chyba ostatni samodzielny pedicure przed porodem, ale uśmiałam się sama z siebie 😂
 
Mój kot też wszystko testował :D.
A właśnie wanienki nie mamy. Ale chce znaleźć coś innego żeby nie zajmowalo tyle miejsca co wanienka.
U mnie ubranka już gotowe, poukładane. Muszę kupić właśnie jakieś koszyczki na kosmetyki i różne pierdołki, 11.07 mam wizytę to przy okazji odwiedzę pepco :D.
28.07 mąż ma urodzinki, kto wie może córeczka zrobi tacie prezent :D
@Mdła nie patrz na to z tej strony, że wszystko teraz zrobię A co później będę robiła bo w domu zawsze pełno roboty :D. Chyba że tylko u mnie 😂. No A siły coraz mniej. Więc lepiej póki się trzymam wszystko ogarnąć. A potem już nie myśleć o tym co jeszcze do zrobienia. Chciałabym jeszcze sobie nad morze jechać. Ale nie wiem sama czy to mnie nie zabije 😃😀
No i kurcze ta sesję ciążowa muszę zrobić :D
A i laktator kupić 😄
Jak tu do was pisze to chociaż mi się przypomina wszystko ha.
 
Adunia pedicure to też moja ulubiona rozrywka 😂😂😂 mówię sobie że to dopiero level jogina! Co gorsza nigdy jeszcze nie miałam tak mocnych i tak błyskawicznie rosnących 🙈 Także spoglądam na nie z przerażeniem 😂

Lipka niby tak... Tylko się miotam między terminem Kolloquium i terminem porodu. I jakoś nie mogę znaleźć złotego środka. Także próbuję dalej 🤣 Próbuję się organizować i dzielić ten czas. Z różnym skutkiem. A już tyle energii i czasu w to zainwestowałam że przecież MUSZĘ to jakoś pozaliczać. W razie czego będę się łapać za brzuch- wtedy będą się bać być wredni żeby porodu nie wywołać 🤣😂🤣
 
Dziewczyny doradzcie ile sie teraz daje na komunie jako Chrzestna ? Tak mniej wiecej? Chodzi o gotówkę
Bo w dobie tych historii o quadach, elektrycznych deskorolkach, hulajnogach i innych pierdółkach to już sama nie wiem😱😱
Tylko nie piszcie mi jak ksiądz że co łaska😂😂😂😂
 
To jest zawsze ciężki temat 🤔 U nas raczej stawiało się na prezenty rzeczowe żeby nie było że dziecko po latach pyta '' gdzie mój hajs z komunii'' 😂 Ale koleżanka w zeszłym roku dała 500 zł bo jej chrześnica zbierała na coś konkretnego
 
To jest zawsze ciężki temat 🤔 U nas raczej stawiało się na prezenty rzeczowe żeby nie było że dziecko po latach pyta '' gdzie mój hajs z komunii'' 😂 Ale koleżanka w zeszłym roku dała 500 zł bo jej chrześnica zbierała na coś konkretnego
A ja właśnie boje sie kupować rzeczy żeby pozniej nie było że ciotka sie nie zna i kupiła jakiś obciach😁
Dzięki za odpowiedź 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny! Weszłam do Waszej grupy życzyć Wam powodzenia, dużo siły przy porodzie, jak i po, przespanych nocy, dużo mleka, jak najmniej ciężkich chwil z Waszymi maluszkami. 😘 Aż łezka mi się zakręciła, jak pomyślałam o swoim porodzie w sierpniu tamtego roku. Termin miałam wyznaczony na 3 sierpnia, po wielu próbach urodziłam 23.😅 Nie mogę uwierzyć, ze tak szybko to minęło. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki!!!😘❤❤
 
Do góry