reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Moja piłeczka nie jest duża - od początku ciąży 9kg na plusie 😉 Jutro zaczynamy 35 tydzień. Pępek może nie wystaje ale się spłaszczył 😜
 

Załączniki

  • IMG_20200705_130317.jpg
    IMG_20200705_130317.jpg
    389,7 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Hej Dziewczyny! Znów mi powiadomienia nie przyszły, ze coś pisałyście 🤔 piękne macie brzuszki ! U mnie 32+3 😁 narazie 10 kg na plusie ale zobaczymy później :p wizyta dopiero 14 lipca i wtedy będę wiedziała jak ten mój synuś rośnie i przybiera 😊 jak się dziś czujecie ? Dzięki temu, że wieje można spokojnie w ogrodzie posiedzieć W cieniu 🥳

4B9F7D2B-C172-4BD3-91AD-171EC9B8D478.jpeg
 
No dzisiaj faktycznie jakoś fajnie u też siedzę na dworze jak najwięcej 😉 Ja wczoraj miałam jakiś słaby dzień i albo spałam albo leżałam, a w efekcie w nocy nie mogłam zasnąć bo w brzuchu odbywał się mecz 😁 Ale przynajmniej dzisiaj siły wróciły 💪
 
Z powiadomieniami też mam takie jaja. Czasem sobie myślę, że mamy "ciche dni" i później jest spore zaskoczenie 😂
Pogoda dzisiaj naprawdę jest wspaniała! Też posiedzieliśmy na ogrodzie u mojej mamy. I na spacerach w lesie byliśmy. Po prostu och i ach 😜

Jutro wizytowanie. Ależ bym chciała zajrzeć jak duża jest moja kruszynka 🤩 A może nawet by nam płeć pokazała 😂 😂 😂 chociaż na to już nie liczę za bardzo 😁 musi mi wystarczyć"prawdopodobnie dziewczynka" 😂😂😂
 
Dziewczyny czy wy też macie takie wydzieliny galaretowate jak takie bardzo geste gluty?
Zdarzały sie wczesniej (od 5tygodni) dosc rzadko Moze ze 4 razy takie galaretowate zbite gluty. Bylam we czwartek u gina a przed wizyta po Bożym Ciele tez był taki galaretek i bylo ok wg jego badania. Ale od 3dni znowu sie pojawily. Nie duze ilosci ale 3razy sie zdarzyly. Zaczęłam wiecej chodzic bo zezwolil) Sa koloru jasnego. Biore jescze luteine ale juz odstawiam. Czy to może byc czop (35+2) czy np zbity śluz wylatuje?
Dziecko wysoko jest. skurczow nie czuje żadnych.
Mialyscie tak moze?
( bede dzwonic do dr ale chcialam sie tez Was spytac)

@Mystic87, dzwoniłaś do tego lekarza wtedy? Co Ci powiedział ? Ja dzisiaj doświadczyłam czegoś takiego pierwszy raz, zestresowałam się i czekam na odpowiedz mojej prowadzącej czy mnie dziś przyjmie... mam nadzieje, że to nie czop tylko po prostu śluz...
 
@Mystic87, dzwoniłaś do tego lekarza wtedy? Co Ci powiedział ? Ja dzisiaj doświadczyłam czegoś takiego pierwszy raz, zestresowałam się i czekam na odpowiedz mojej prowadzącej czy mnie dziś przyjmie... mam nadzieje, że to nie czop tylko po prostu śluz...
Dzwonilam. Tylko slońce widzisz u mnie to takie gluty pojawialy sie od 29 tyg. Raz w tyg, czasem 2. Ja leżałam i u mnie to moglo byc takie zbicie śluzu i później wypadniecie tego razem. Bralam tez lutke. Teraz tez sie pojawiły ale zauważyłam ze wlasnie jak już wuecej chodze bo to juz w 37 tydz weszlam to i ten sluz taki rzadszy bo wiecej go regularnie wyplywa. W czwartek mam wizyte to mu jescze powiem zeby luknal czy mam czop. W poprzedniej ciazy tez pamietam ze takie mialam ale chyba mniej i porod wywolywany.
Najczęściej tak jak pisalam obserwowalam to rano lub do poludnia po dluzszym lezakowaniu. A u Cb jak?
 
reklama
U mnie dzisiaj zauważyłam jak byłam w toalecie na spodenkach od piżamy trochę i jak się podtarłam papierem to było tego trochę więcej. Taki ciągnący się i przezroczysty, No może trochę żółtawy.
Lekarka przyjmie mnie dopiero jutro 🤷🏻‍♀️
Mam dzisiaj spotkanie z położna w szpitalu to się jeszcze jej zapytam... ale zestresowana jestem i się zastanawiam czy w ogóle czekać... nic mnie nie boli, brzuch miękki..
 
Do góry