reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ile wasze pączuszki ważą? Ja dzisiaj tak trochę metoda chaupnicza, ale zwazylam się z małą i potem sama i mi wyszło że ma około 5.5kg 😱🤭❤️
W poniedziałek będzie położna to się dowiem dokładnie.
A ile malutka będzie miała w poniedziałek 😊
Moja jutro kończy 6 tyg i przybrała 1,5 kg przez ten czas
 
reklama
Ile wasze pączuszki ważą? Ja dzisiaj tak trochę metoda chaupnicza, ale zwazylam się z małą i potem sama i mi wyszło że ma około 5.5kg 😱🤭❤️
W poniedziałek będzie położna to się dowiem dokładnie.
A ile wizyt masz położnej
U mnie była 4 razy i jedna wizyta w poz z lekarzem teraz szczepienie i wizyta 11 października dopiero
 
Dziewczyny a czy zdarza się waszym maluchom długo nie robić kupki🤔
Moja ostatnio nie robiła 3 dni po 3 dniach jak poszło to po szyje 🙈🤣
Dzisiaj 4 dzień jak znów nic nie robi
Pieluszki mokre normalnie
Nic ją nie boli widzie no i też robi bączek za bączkiem miałam wczoraj dzwonić do położnej i zapomniała rano byłam w szpitalu na kontroli po narodzinach taki mają precedens że na 4-5 tydzień trzeba przyjść na kontrol szpitalna
A później teściowa ze szwagierką przyjechały....gdzie dowiedziałam się że szwagierka w 5tc 🤭🤭🤭
Jeszcze mój się śmiał że nie dawno musiał zajść skoro to dopiero poczatek
....nie odbyło się bez zgryzoty teściowej...typu już w czerwcu wasza jagódka nie będzie najmłodszą wnusią 😒😒😒😒 tak jak by zakładała że urodzi się ona a może będzie On 😉 i co wtedy bo szwagierka ma córkę 4 lata i puki co była naj młodszą wnuczką chodź i tak były tylko we dwie w rodzinie z mają Oliwką moja najstarsza i pierworodna (17 lat)
 
W poniedziałek będzie 5.5 tyg. Czyli teraz ważyłam ją jak miała 5 równe. Wyjściowo 4200.
To będzie druga wizyta, ale ja w ogóle dość długo czekałam na pierwszą.
Niedługo szczepienie też, muszę się w poniedziałek umówić na kolejny tydzień :)
 
Dziewczyny a czy zdarza się waszym maluchom długo nie robić kupki🤔
Moja ostatnio nie robiła 3 dni po 3 dniach jak poszło to po szyje 🙈🤣
Dzisiaj 4 dzień jak znów nic nie robi
Pieluszki mokre normalnie
Nic ją nie boli widzie no i też robi bączek za bączkiem miałam wczoraj dzwonić do położnej i zapomniała rano byłam w szpitalu na kontroli po narodzinach taki mają precedens że na 4-5 tydzień trzeba przyjść na kontrol szpitalna
A później teściowa ze szwagierką przyjechały....gdzie dowiedziałam się że szwagierka w 5tc 🤭🤭🤭
Jeszcze mój się śmiał że nie dawno musiał zajść skoro to dopiero poczatek
....nie odbyło się bez zgryzoty teściowej...typu już w czerwcu wasza jagódka nie będzie najmłodszą wnusią 😒😒😒😒 tak jak by zakładała że urodzi się ona a może będzie On 😉 i co wtedy bo szwagierka ma córkę 4 lata i puki co była naj młodszą wnuczką chodź i tak były tylko we dwie w rodzinie z mają Oliwką moja najstarsza i pierworodna (17 lat)
Mnie położna i pediatra mówili, że na cycku nawet do tygodnia może nie byc kupki. Zwłaszcza po 6 tygodniu. W ogóle sobie tego nie wyobrażam - mój by chyba pękł.
Raczej w drugą stronę się martwię, bo potrafi mieć takie spore zrzuty nawet 2 razy dziennie.
 
reklama
Do góry