reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

No mnie czeka niedługo konizacja szyjki i w dodatku moja szyjka jest niewydolna więc to będzie cud jak się uda
Trzymam kciuki. Ja po drugim porodzie miałam obnozone dno macicy. Lekarz mówił że trzeba siatkę zakładać bo grozi wypadnięciem. Itp ile ja się martwiłam. Po roku powiedział że się cofnęła i mogę znów rodzic. A teraz to aż się boję.
Więc trzymam kciuki by zmieniony wycinek był okej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurczę, też słyszałam, że raczej powinno robić. Jakieś tam drobne odstępstwa od normy to oczywiście, ale ze ponoć nie ma trawienia bezresztkowego.
Ja używam apki do zapisywania i mi wychodzi że najmniej to jedną zrobiła, ale i bywały dni że robiła po 6.
Srednio po 3-4 robi faktycznie.
Też mamy aplikację. U nas podobnie. Są dni, że jeden większy zrzut - wtedy sie wyraźnie męczy i jest bardziej płaczliwy wieczorem. A są takie dni, że więcej - najwięcej zaznaczyłam właśnie 5-6.
 
Dopadło nas katarzysko i to straszne katarek to był wczoraj a dziś w nocy odciagalam pięć razy. walczę dalej..dziś już chyba z 10. Zakrapiam odciągamy i zakrapiam. Oklepuje i inhalacje robię. Byle to poniedziałku bo dziś przychodnia zamknięta. Jak co to tylko ostry dyżur. Z nerwów zjadłam już paczkę Delicji i pół czekolady
 
Nie wiem z 50/56 wskoczyliśmy na 62 w niecały miesiąc. Tylko tyle wiem. Nie mam jak go zważyć dokładnie. Może w poniedziałek jak pójdę z jego katarem (osobny post). To poproszę o zważenie jak nie zapomnę.
Mały twój ma katar?
To jak moja mój młody przyniósł z przedszkola i teraz ja mam i malutka
Powoli jej przechodzi ale teraz to ma taki gestu zatykający i przyklejam jej plasterek aromactiv i co róż ściągam jej ten katar aspiratorem
 
Kurczę, też słyszałam, że raczej powinno robić. Jakieś tam drobne odstępstwa od normy to oczywiście, ale ze ponoć nie ma trawienia bezresztkowego.
Ja używam apki do zapisywania i mi wychodzi że najmniej to jedną zrobiła, ale i bywały dni że robiła po 6.
Srednio po 3-4 robi faktycznie.
I tak właśnie w szpitalu mi mówiła ze to bzdura i cos maluszkowi dolega jak nie robi codziennie kupki zadzwonię do położnej w poniedziałek
 
Dopadło nas katarzysko i to straszne katarek to był wczoraj a dziś w nocy odciagalam pięć razy. walczę dalej..dziś już chyba z 10. Zakrapiam odciągamy i zakrapiam. Oklepuje i inhalacje robię. Byle to poniedziałku bo dziś przychodnia zamknięta. Jak co to tylko ostry dyżur. Z nerwów zjadłam już paczkę Delicji i pół czekolady
Mam to samo i malutka budzi się co chwilę bo jej się zatyka i tylko na reku u mnie by siedziała 😪 aż mi szkoda tych naszych maluszków ❤
 
reklama
Mały twój ma katar?
To jak moja mój młody przyniósł z przedszkola i teraz ja mam i malutka
Powoli jej przechodzi ale teraz to ma taki gestu zatykający i przyklejam jej plasterek aromactiv i co róż ściągam jej ten katar aspiratorem
Dokładnie tak. Rodzeństwo przyniosło. Od soboty do środy młodsza córka chora, od środy do dziś włącznie starsza chora, a od wczoraj maluszek. A dziś mnie łapie. Maść majerankowy kupię w poniedziałek i może się uda te plastry aromactiv
 
Do góry