reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja niestety takie uplawy mam od 5 tygodnia obecnie 6+5dni jestem na Duphastonie 2x1 wczoraj byłam na wizycie słyszałam serduszko tabletki mam nadal brać. Nie wiem sama co o tym myśleć różnie mówią wczoraj położna powiedziała że na początku ciąży często są takie plamienia ale mimo to noo boję się i mam obawy.
Ja w pierwszej ciąży brałam duphaston przez 2 miesiące i może dlatego nie miałam takich plamień. Niby wczoraj usg było okay, ale w tak młodej ciąży niestety wszystko jest zmienne
 
Najtańsze widziałam ok 1900 (sanco) najdroższe 2990 chyba (Veragene właśnie)
A robiłaś wcześniej Veragene? Ile czeka się na wynik i czy próbka jest badana w Polsce czy gdzieś za granicą? Na Nifty pro czekałam chyba 10dni, ale widzę, że wyniki Sanco są już po 5dniach.
 
No u mnie w sumie nie wiem z czego te plamienia bo doktor od razu przepisał duphaston a to moja pierwsza ciąża I byłam przerażona że mam jakieś plamienie i muszę brac te tabletki ale No widzę że nie jestem sama jest na więcej co plami i bierze tabletki na podtrzymanie. Oby to pomogło i ciąża rozwijała się prawidłowo.
Ja w pierwszej ciąży brałam duphaston przez 2 miesiące i może dlatego nie miałam takich plamień. Niby wczoraj usg było okay, ale w tak młodej ciąży niestety wszystko jest zmienne
 
A robiłaś wcześniej Veragene? Ile czeka się na wynik i czy próbka jest badana w Polsce czy gdzieś za granicą? Na Nifty pro czekałam chyba 10dni, ale widzę, że wyniki Sanco są już po 5dniach.
Nie, w poprzedniej robiłam nifty pro i wynik miałam po 5 dniach roboczych
 
No ja nic nie dostałam i kurcze jakoś przykro mi dziwne powinien dac choćby na pamiątkę. Nie rozumiem tego teraz jak piszecie ze pierwszy raz takie coś słyszycie..
Nie martw się .Jak bedziesz na następnej wizycie ,zapytaj czy mogłabyś dostac poprzednie zdjeciwe USG,bo zapomniałaś .
 
reklama
Do góry