reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A co gin na to? Kazała przyjść szybciej na wizytę? U mnie w poprzedniej ciąży był problem z nie widocznym pęcherzem, i powtarzałam USG po krótkim czasie i wszystko było ok, prawdopodobnie dziecko akurat się wysikało i dlatego pęcherz był słabo widoczny.
Będę miała USG połówkowe 30 marca i wtedy to zobaczą jeszcze raz, póki co nie chce się martwić tylko liczę że to właśnie jak z tym opróżnionym pęcherzem
 
reklama
Cześć napisz coś więcej o swoim odmiennym stanie, jak samopoczuciu, który tydzień kiedy termin czy znasz płeć ?
Obecnie jestem w 16 tygodniu :) byłam już na usg prenatalnym w 12 tyg, ale okazało się, że Dzidzia zrobiła niespodzianke i to był już 13 tydzień. Przy kolejnym usg w kwietniu dowiemy się czy chłopczyk, czy dziewczynka :) Dopiero od kilku dni czuję się lepiej. Większość ciąży okropne mdłości, czasami wymioty, osłabienie. Teraz czasami jeszcze wymioty, uczucie gorąca, ale energia zaczyna wracać.. I ciągle jestem głodna, też tak masz? 😁 Brzuszek podobno już widoczny dla innych,ale mam wrażenie, że jest go mniej po przebudzeniu, a dużo więcej w ciągu dnia. Trochę mnie to zmartwiło, zaczęły przychodzic różne myśli i trafiłam tutaj do Was na forum, żeby z kimś się podzielić swoimi emocjami, wtedy jest łatwiej :)
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was ma problemy z dłuższym staniem? Od kilku dni jak stoję w miejscu za długo to dostaje zawrotów głowy, mam mroczki przed oczami i aż się nogi pode mną uginają. Nie wiem czy to po covidowe czy ciążowe 🤦‍♀️
Mam tak samo jak długo stoję i kręgosłup zaczyna mnie też pobolewać 🤦‍♀️ już nie mówiac o wejściu po schodach, wtedy zaczyna się zadyszka i właśnie te mroczki przed oczami
 
Obecnie jestem w 16 tygodniu :) byłam już na usg prenatalnym w 12 tyg, ale okazało się, że Dzidzia zrobiła niespodzianke i to był już 13 tydzień. Przy kolejnym usg w kwietniu dowiemy się czy chłopczyk, czy dziewczynka :) Dopiero od kilku dni czuję się lepiej. Większość ciąży okropne mdłości, czasami wymioty, osłabienie. Teraz czasami jeszcze wymioty, uczucie gorąca, ale energia zaczyna wracać.. I ciągle jestem głodna, też tak masz? 😁 Brzuszek podobno już widoczny dla innych,ale mam wrażenie, że jest go mniej po przebudzeniu, a dużo więcej w ciągu dnia. Trochę mnie to zmartwiło, zaczęły przychodzic różne myśli i trafiłam tutaj do Was na forum, żeby z kimś się podzielić swoimi emocjami, wtedy jest łatwiej :)
Po wymiotach w pierwszym trymestrze, jestem ciągle głodna, jak nie zjem co trzy godziny lub wcześniej to mnie mdli i czuję że będę wymiotować jak jeszcze będę zwlekać. Mnie martwi fakt że mój brzuch jest od ponad tygodnia miękki nie taki jak przed dwoma tygodniami, ale też jest mniejszy trochę niż wtedy. Ciągle podskakuje zwłaszcza gdy leżę na plecach to to widzę. Ale na ten temat nie mogę nic wyczytać, bo mi drga przez cały dzień praktycznie. A wszędzie piszą o chwilowym. Pozdrawiam.
 
Po wymiotach w pierwszym trymestrze, jestem ciągle głodna, jak nie zjem co trzy godziny lub wcześniej to mnie mdli i czuję że będę wymiotować jak jeszcze będę zwlekać. Mnie martwi fakt że mój brzuch jest od ponad tygodnia miękki nie taki jak przed dwoma tygodniami, ale też jest mniejszy trochę niż wtedy. Ciągle podskakuje zwłaszcza gdy leżę na plecach to to widzę. Ale na ten temat nie mogę nic wyczytać, bo mi drga przez cały dzień praktycznie. A wszędzie piszą o chwilowym. Pozdrawiam.
Mnie czasami ssie nawet w nocy i dopóki nie zjem, nie zasnę 🤦‍♀️ właśnie u mnie jak leżę też jakiś miękki, jak stoję to trochę bardziej napięty. I na leżąco też mi ciągle brzuch pulsuje. Od 14 tygodnia miałam też po jedzeniu dziwne jakby drgania kilkusekundowe, ale bardziej na dole. Od kilku dni sporadycznie się pojawiają. Kiedy masz wizytę u ginekologa?
 
Mnie czasami ssie nawet w nocy i dopóki nie zjem, nie zasnę 🤦‍♀️ właśnie u mnie jak leżę też jakiś miękki, jak stoję to trochę bardziej napięty. I na leżąco też mi ciągle brzuch pulsuje. Od 14 tygodnia miałam też po jedzeniu dziwne jakby drgania kilkusekundowe, ale bardziej na dole. Od kilku dni sporadycznie się pojawiają. Kiedy masz wizytę u ginekologa?
1 kwietnia. I wtedy wypada moje połówkowe. Od jutra wchodzę w 18 tydzień. Czyli 17 tc i 1 d.
P.s. ja jem olbrzymie porcje.
 
Babeczki, ja już po połówkowych.. Malenstwo ma się dobrze, wszystkie organy ok. 370 gramów szczęścia
Załączam stópki ktore za kilka miesięcy wycałuję 🥰
 

Załączniki

  • bbf88101-aa9b-4417-97bd-e70a6efb264e.jpg
    bbf88101-aa9b-4417-97bd-e70a6efb264e.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 71
  • b9a00194-95aa-4259-a531-8c8ddb4f3010.jpg
    b9a00194-95aa-4259-a531-8c8ddb4f3010.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 72
1 kwietnia. I wtedy wypada moje połówkowe. Od jutra wchodzę w 18 tydzień. Czyli 17 tc i 1 d.
P.s. ja jem olbrzymie porcje.
Ja w poniedziałek mam wizytę u lekarza. Nie mogę się już doczekać, bo chciałbym wiedzieć, czy wszystko jest dobrze. Będę wtedy już w 16+5 d.
Jeżeli chodzi o porcje, to też moje są mega😂 wszyscy są w szoku, że tyle potrafię zmieścic na raz, a i tak jestem głodna 😆i mam fazę na kiełbachę, nie wiem dlaczego 😁 może dziecko nam tak wszystko wysysa, że nawet brzuch jest z tego powodu miękki? 😁
 
reklama
Do góry