reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Hej, nigdy nie pisałam na takich forach, ale to moja pierwsza ciąża i zastanawia mnie czy już czujecie konkretnie i często/regularnie ruchy dziecka? Ja właśnie skończyłam 19 tydzień, czasem poczuję bomblowanie, ale martwię się, że powinnam czuć ruchy często i wyraźnie.
Ja dzisiaj zaczęłam 20 tydzien i nadal cisza … :/
Jutro mam wizyte, wiec w koncu zobacze malenstwo i mam nadzieje, ze troszeczke sie uspokoję :) bo tez jyz bym chciala czuc kopniaki, zeby wiedziec, ze wszystko jest w porządku…
 
Witam sierpniowe mamy:)
Czy Wy też nie możecie spać:)?
Wczoraj nie spałam od północy do 4.30:)
Hej :) u mnie ostatnie noce wyglądają tak, że nie mogę znaleźć dla siebie odpowiedniej pozycji ciągle przebudzam się, żeby ulozyc się inaczej ;) ale nie śpie już tyle, co w 1 trymestrze. A Ty który jesteś tydzień? :)
 
Dlaczego, dlaczego, dlaczego wróciły mdłości i awersja do niektórych zapachów. Ja nie chcę. Nie mam na tyle tabletek przeciw wymiotnych by zażywać po więcej niż jedną dziennie, a wizyta za dwa tygodnie.

U Ciebie nadal sie utrzymuje? Mnie od 2 dni nawet nic nie męczy, lekkie mdłości. Ale zapachy nadal mnie drażnią. Zauważyłam, że jak zaczęłam jeść coś innego, to niektóre produkty mi nie pasują i mnie mdli, albo wymiotuję. Może u Ciebie ten sam problem się pojawił?
 
U Ciebie nadal sie utrzymuje? Mnie od 2 dni nawet nic nie męczy, lekkie mdłości. Ale zapachy nadal mnie drażnią. Zauważyłam, że jak zaczęłam jeść coś innego, to niektóre produkty mi nie pasują i mnie mdli, albo wymiotuję. Może u Ciebie ten sam problem się pojawił?
Nie wiem nie zwróciłam uwagi, ale teraz to się zmieni, przeanalizuje to co jem to co odstawiłam. Może faktycznie coś w tym jest.
 
Kochane pisaliście
o mdłościach w nocy. Pisaliście o bezsenności. No to cała ja.
No to teraz tak a sobie poleżę. Pozdrawiam z nocnej pauzy od snu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry