reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Współczuję wam tej bezsenności. Mnie w tej ciąży jeszcze nie dopadła, ale w poprzedniej tak miałam, z tym że wtedy odsypialam rano albo w dzień a teraz nie miałabym takiej możliwości. Ja w nocy śpię bez problemu, może mało wygodnie bo moja prawie dwulatka rozwala się strasznie ale mam nadzieję, że w kwietniu przeniesie się już do swojego nowego łóżka.
Mdłości nie mam już w ogole, jem też bardzo dużo niestety ale jak nie zjem co 2-3h to mi się mdlo robi.
Jutro mam wizytę, już się nie mogę doczekać.
 
reklama
Dzień dobry Mamom sierpniowym :D

Późno zatrybilam, że takie forum zapewne istnieje. Jakos mi się od ostatniego dziecka zapomniało wszystko. Pozdrawiam Was wszystkie, dużo zdrówka ❤️

Asia, 20tydz., TP 11.08.2022
Witamy!
Napisz coś o sobie, która to ciąża i czy wiesz już kto mieszka w brzuszku?
 
O ludzie, od czego zacząć 😊
Asia jestem, mam 35 lat. To moja druga ciąża. Pierwsze dziecko rodziłam 10lat temu, mam fajowego synka. A w brzuchu mieszka dzidziuś niespodzianka. Nie chcemy znać płci i na każdej wizycie ostatnio muszę od wejścia uprzedzać, że nie chcemy wiedzieć 😊 i tak już pewnie do końca.
Chodzę do pracy i jeszcze pewnie pochodzę - taka natura.. chyba się nie przedstawiłam na wicie gniazdka póki co.

Zgłębiam właśnie temat #wielopielo. Pewnie ciężko mi będzie przejrzeć forum od początku, także z góry przepraszam jeśli zdubluję jakieś pytanie. Ale czy któraś mama też się tym interesuje? 😊😊
 
Hejka! Wlasnie jestem po wizycie, na szczescie wszystko dobrze, a martwiłam sie, bo po poerwsze 20 tydzien i dalej ruchów nie czuje, a po drugie od wczoraj boli mnie tak dziwnie brzuch jak na okres.. ale pan doktor mnie uspokoił, ruchy malutkiej widzialam, wiec nie pozostaje nic innego, jak znowu niecierpliwie czekac kolejne 4 tygodnie do następnej wizyty :)

Aaa nie, w sumie jeszcze jutro ją zobacze, bo jitro mam prenatalne :)
 
Hejka! Wlasnie jestem po wizycie, na szczescie wszystko dobrze, a martwiłam sie, bo po poerwsze 20 tydzien i dalej ruchów nie czuje, a po drugie od wczoraj boli mnie tak dziwnie brzuch jak na okres.. ale pan doktor mnie uspokoił, ruchy malutkiej widzialam, wiec nie pozostaje nic innego, jak znowu niecierpliwie czekac kolejne 4 tygodnie do następnej wizyty :)

Aaa nie, w sumie jeszcze jutro ją zobacze, bo jitro mam prenatalne :)
To super :) Ja tak samo przeżywałam i wczoraj uspokoiłam się :) pan doktor śmiał się, że ja to chyba mogłabym mieć usg w domu, żeby cały czas patrzeć 😁 czekam teraz do 20.04 na połówkowe:)
 
Hej czy są jakieś potrzebna badania aby przygotować do połówkowych? Czy tylko mocz i morfologia? ;)
Hej. Ja nie miałam na tej wizycie jednak połówkowych, idę teraz w piątek dodatkowo, ale nic nie mówili o jakiś badaniach z krwi/moczu. Ja na każdą ogólna wizytę robię mocz i morfologię.
 
Hejka! Wlasnie jestem po wizycie, na szczescie wszystko dobrze, a martwiłam sie, bo po poerwsze 20 tydzien i dalej ruchów nie czuje, a po drugie od wczoraj boli mnie tak dziwnie brzuch jak na okres.. ale pan doktor mnie uspokoił, ruchy malutkiej widzialam, wiec nie pozostaje nic innego, jak znowu niecierpliwie czekac kolejne 4 tygodnie do następnej wizyty :)

Aaa nie, w sumie jeszcze jutro ją zobacze, bo jitro mam prenatalne :)
Ja dowiedziałam się od lekarza że ruchy będę czuć pewnie dopiero za 2 tyg (teraz 19 tydz.) bo mały ułożony jest tak że mam łożysko z przodu więc ono ogranicza odczucie ruchów.
 
mam wrazenie, ze od dzisiaj czuje delikatne ruchy, teraz tylko czekac, az bd mocniejsze

W załączniku dzisiejsze zdjecie mojej małej księżniczki 🥰
 

Załączniki

  • 2B4C2FD7-2313-4740-A806-2DF1995EA541.jpeg
    2B4C2FD7-2313-4740-A806-2DF1995EA541.jpeg
    445,7 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Do góry