reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Ehh miałam wczoraj wieczorem wielką chęć na pizze, kupiłam wszystkie składniki, dziś się zabrałam za robienie jej i zapach każdego składnika mi przeszkadza, nawet pieczarek 😄 mam nadzieję, że chociaż efekt końcowy będę miała ochotę zjeść.
 
reklama
A jak się dziś czujecie dziewczyny? Ja wczoraj pisałam, że mnie bolą tylko sutki, to dziś mam ból całych cycek 😅 za to mdłości i wstręt do kawy jest mi zupełnie obcy
Ja czuje się nawet całkiem całkiem, jedyne co to odczuwam ból piersi po bokach, od czasu do czasu coś zakłuje w podbrzuszu.

Niestety wzięło mnie przeziębienie, boli mnie gardo i spływa mi z zatok. Mam tabletki do ssania dla kobiet w ciąży i wlasciwie to tyle. Czym się ratujecie podczas przeziębienia? Jakieś sprawdzone specyfiki? 😃
 
Ehh miałam wczoraj wieczorem wielką chęć na pizze, kupiłam wszystkie składniki, dziś się zabrałam za robienie jej i zapach każdego składnika mi przeszkadza, nawet pieczarek 😄 mam nadzieję, że chociaż efekt końcowy będę miała ochotę zjeść.
my wczoraj robiliśmy w taki dodatku do grilla elektr.
 

Załączniki

  • 2732a5e5-66bf-402e-8da0-fa51c64d6336.jpeg
    2732a5e5-66bf-402e-8da0-fa51c64d6336.jpeg
    102 KB · Wyświetleń: 47
Ehh miałam wczoraj wieczorem wielką chęć na pizze, kupiłam wszystkie składniki, dziś się zabrałam za robienie jej i zapach każdego składnika mi przeszkadza, nawet pieczarek 😄 mam nadzieję, że chociaż efekt końcowy będę miała ochotę zjeść.
No ja mam podobnie, gotowe super ale do zrobienia i osobne składniki to już ble, u mnie się to nasila i mi trochę przykro bo nie gotuje a lubię 😞
 
reklama
Do góry