reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Ja już po wszystko jest dobrze , zaczynam 9 tydzień , karta ciąży założona , niestety z ważeniem 🤣 jeszcze dostałam skierowanie na posiew moczu i gluzkoze z kolejną wizytacja za msc 🙂
Dziewczyny, melduje się po wizycie :)

Dzidziulek rośnie jak na drożdżach ma już 6 mam i ma mikro serduszko które bije! Alllle się cieszę
cieszymy się razem z Wami, gratki dziewczyny❤️
 
Dobry wieczór. Nieśmiało chciałam się przywitać. Termin wychodzi mi na 29 sierpnia. Mam już w domu prawie 1,5 roczną sierpniową córeczkę 🥰 wizytę nastepna mam 24 stycznia . Muszę jeszcze zrobić krzywa cukrowa, bo niestety w pierwszej ciąży miałam stwierdzoną cukrzycę ciążowa, ale wystarczyła tylko dieta.
Powodzenia dla wszystkich wizytujących 🥰
 
Cześć! chciałabym się z Wami przywitać, podglądam forum już od kilku dni, ale nie miałam odwagi napisać, bo trochę do mnie nie dociera, że jestem w ciąży 🙃. Pod koniec roku pozytywne testy, zrobiłam betahcg w odstępie 48h: 3700 i 9400 mIU/ml (to chyba duże wyniki?) pózniej pobiegłam zaraz do gin i na USG pokazał się "pęcherzyk ciążowy z echem zarodka" crl 1.7mm, poza zakresem tabel. Wychodziło na 5-6 tydzień, więc umówiłyśmy się na wizytę za dwa tygodnie, czyli w ten piątek. To były bardzo długie 2 tygodnie, w międzyczasie dotarłam chyba na "sam koniec internetów" a dalej czuje, że nic nie wiem.
Dookoła słyszę dużo przykrych historii znajomych, którzy chcieliby mieć bobasa ale z różnych powodów nie wychodzi i chyba dlatego jakoś pesymistycznie podchodzę do tematu. 🙄 Mam nadzieję, że w jutro usłyszę dobre wieści.
 
Cześć! chciałabym się z Wami przywitać, podglądam forum już od kilku dni, ale nie miałam odwagi napisać, bo trochę do mnie nie dociera, że jestem w ciąży 🙃. Pod koniec roku pozytywne testy, zrobiłam betahcg w odstępie 48h: 3700 i 9400 mIU/ml (to chyba duże wyniki?) pózniej pobiegłam zaraz do gin i na USG pokazał się "pęcherzyk ciążowy z echem zarodka" crl 1.7mm, poza zakresem tabel. Wychodziło na 5-6 tydzień, więc umówiłyśmy się na wizytę za dwa tygodnie, czyli w ten piątek. To były bardzo długie 2 tygodnie, w międzyczasie dotarłam chyba na "sam koniec internetów" a dalej czuje, że nic nie wiem.
Dookoła słyszę dużo przykrych historii znajomych, którzy chcieliby mieć bobasa ale z różnych powodów nie wychodzi i chyba dlatego jakoś pesymistycznie podchodzę do tematu. 🙄 Mam nadzieję, że w jutro usłyszę dobre wieści.
Trzymam kciuki! Tez mam jutro wizytę, oby same dobre wieści, nie widzę innej opcji ♥️ spokojnej nocy 😘
 
reklama
Do góry