reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe przedszkolaki :)

reklama
chciałam Wam się pochwalić, że w Rybniku już się rekrutacja do przedszkoli zaczęła:baffled: zobaczymy czy w tym roku uda nam się do wsi załapać, czy znowu mnie czeka codzienne wożenie Aluty:dry:
ale od miesiąca mam spokój, bo najpierw była biegunka, potem ferie, a teraz oskrzela.... chociaż wolałabym żeby była zdrowa:tak::tak::tak:
 
Bedyta, ale sie pospieszyli z ta rekrutacja! Szok! A Aluty szkoda, ze choruje... :( No i po takiej dlugiej przerwie ciezko wrocic do przedszkola...

A ja tak z innej beczki. Piotrus zaczal wymawiac "r". Dumna jestem z niego jak paw! Wymysla teraz wyrazy (np. pistoret), zeby tylko wykorzystac "r".

W sumie chyba o tym nie rozmawialysmy... Wymawiaja Wasze Dzieciaczki "r"? Kiedy zaczely?
 
A ja tak z innej beczki. Piotrus zaczal wymawiac "r". Dumna jestem z niego jak paw! Wymysla teraz wyrazy (np. pistoret), zeby tylko wykorzystac "r".

W sumie chyba o tym nie rozmawialysmy... Wymawiaja Wasze Dzieciaczki "r"? Kiedy zaczely?

gratulacje dla Piotrusia!!! "R" to diabelnie trudna literka. mój Piotrek na razie na etapie "r" wymawianym pomiędzy "j" a "l"

a u nas też ruszyły zapisy do przedszkoli
 
u nas tez sa juz zapisy- juz mi przeleciała mysl przez głowe aby spróbowac do tego przedszkola z którego nas odrzucili(lepszy dojazd) ale Ami tak sie przywiązała do swojej bandy ze jak jej towarzystwa nie było przez ferie to ona nie chciała chodzic do przedszkola...aż sie boje wakacji jak dzieciaki beda porozrzucane po całym mieście...i chyba zostaniemy w naszym przedszkolu...no cóż trza trochę poświęcenia:sorry2:
 
Leyna Ali coraz częściej wychodzi "r", jak szybko mówi, ale nie we wszystkich wyrazach:tak: jeszcze się nie martwię;-)
mada mi też będzie bardzo szkoda jak się uda zmienić przedszkole, no ale coś za coś, jak u nas we wsi zacznie chodzić do przedszkola to i do szkoły będzie łatwiej z tymi samymi dziećmi pójść, przede wszystkim nie będę jej musiała rano targać do pracy, jest duża szansa, że dziadek będzie ich "wszystkich" woził rano na 8.00 do szkoły, bo to prawie jedno obok drugiego..... no i ja nie będę kombinować co z Alą zrobić przy mich delegacjach, późniejszych wyjściach itp... wyniki 19 kwietnia, więc trzeba czekać:tak:
 
bedytko- to trzymamy kciuki!!!

ollesia- gratulacje dla piotrusia! nasza jula kilka tygoni temu nauczyła się "r" wymawiać;) też byliśy z niej bardzo dumni!

jula dalej bedzie chodzić, tam gdzie chodzi. przedszkole jak jak narazie dobrze się sprawuje, a i blisko- bo 7-10 minut piechotką mamy, także pasi nam wszytskim;)
 
U nas tez juz rekrutacja w toku :tak:Wlasnie jutro zawoze formularz, bo sobie o tym zupelnie zapomnialam i w piatek pani mi przypomniala ;-P
A moj kolega z pracy zapisal swojego malego zaraz z pierwszych dniach i juz Kubus jest 27 na liscie :-/

A jak z chorobami? Skonczyly sie?
Bo u nas odpukac chyba okres chorobowy minal, bo dzieci prawie komplet w przedszkolu :tak: a i Sara jak ja zlapal lekki katar to po 2 dniach bylo po :tak:

Co do "r" to u nas jeszcze sie nie pojawia w mowie takie wyrazne ;-) Raczje Sara brzmi jak "Sala" lub "Saja" ;-) Ale ogolnie Sara bardzo wyraznie mowi :tak:
 
reklama
Do góry