M
musia05
Gość
Witam sie...
Ja nareszcie sie polozylam z laptopem na kolanach, bo od rana znowu na nogach. Troche miałam nieprzyjemnie w pracy, ale nie o tym. Bylismy z Patrykiem ulekarza, ma lezec, kupowac sie i lykac lekarstwa
Dzisiaj juz nie miałam przygody ze sluzem, przeciwnie - mialam sucho
Zwariowac mozna. Zrobilam dzisiaj babeczki, zaraz lece je wyjac z piekarnika.
Mam nadzieje ze u was dobrze
Ja nareszcie sie polozylam z laptopem na kolanach, bo od rana znowu na nogach. Troche miałam nieprzyjemnie w pracy, ale nie o tym. Bylismy z Patrykiem ulekarza, ma lezec, kupowac sie i lykac lekarstwa
Zwariowac mozna. Zrobilam dzisiaj babeczki, zaraz lece je wyjac z piekarnika.Mam nadzieje ze u was dobrze
Z mezem na zmiane przy nim bylismy bo spac nie mogl. Na szczescie dzien juz lepszy, duzo spal. W sumie czemu sie dziwic jak w nocy nie spal. Pozatym wszystko u nas ok.