reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
hej dziewczynki, wstyd sie przyznac ale ja nawet nie wiem co u was.Nie mam nawet czasu na podczytywanie a co dopiero na pisanie...nie to zebym miala nieogarniete dziecko, bo maly to aniolek ale jakos tak na wszystko czasu mi brakuje..codziennie mam jakiś gości, albo my gdzies uderzamy, cos zalatwiamy itp.. nawet zjesc nie ma kiedy tak na prawde....no i od jutro biore sie znowu za pisanie pracy bo ja nigdy jej nie napisze..ehh mowie wam...caly czas cos...
a u nas wszystko dobrze..byla dzis polozna ,wazymy juz 3440g, w tydzien przybral 300g, polozna zadowolona i ja takze:) mielismy dzis jechac do laryngologa z malym ale pesel jeszcze nie przyszedl takze musielismy wizyte przelozyc...
pomalu chrzest zalatwiamy, mamy juz chrzestnych, jeszcze do ksiedza musimy uderzyc..chcielibysmy tak na koniec wrzesnia..
starszy teraz do szkoly idzie i tez przygotowania, musialam jechac do galerii cos mu kupic do ubrania bo przeciez nie mialby w czym isc na rozpoczecie, ale juz jestesmy gotowi:)

dane do tabelki powprowadzalam ale mam ja jeszcze na kompie, znajde chwile to wstawie na forum...dajcie mi jeszcze dzien moze dwa:) teraz lece spac bo wykonczona jestem strasznie, przespie sie dopóki maly spi.buziaki
 
Dziewczyny mam problem i zalamanie i niewiem co robic.Max udezyl Tomka z lokcia,dosc mocno,oczywiscie niechcacy ale jednak uderzyl.
Niewiem czy niepowinnam pojechac do leakrza z nim na jakies badanie czy nic niejest.Maz mowi zebym niepanikowala ze napewno nic sie niestalo ale ja jednak jestem przerazona i tak wsiciekla na Maxa ze bym go udusila tyle razy prosze zeby byl ostrozny a on wszytko co mowie ma w dupei
 
A mnie od jakiś 2 godzin męczą bóle - tylko nie sa to bóle brzucha a raczej jakby w pochwie. Łapie mnie taki bol co jakiś czas tak na 3 sekundy wiec skurcze to raczej nie sa, bo te byłyby raczej dłuższe. Na wszelki wypadek chyba zacznę obserwować czy ma ta jakakolwiek częstotliwość.
 
Kaci dziś przydeptal delikatnie kolankiem główkę. Chwilę popłakał i spokój. Myślę że nic się Tomassowi nie stało. Spokojnie. Obserwuj go i tyle.
 
Katrina ja cały czas mam wrażenie że wody mi się sączą. Położna moja to olala. Niby resztki moczu juz nie muszą mieć koloru i zapachu siurków. Na wszelki wypadek kup sobie w aptece test czy to wody.

Widzę że waszym maleństwom obrywa się od starszego rodzeństwa, aż się boje co mój zazdrośnik będzie robił.

Faisca ja miałam być pierwsza, poczekaj na mnie ;)
 
reklama
Witam znad cyca.
Oglaszam zze wszechmogący pepek wisi na wlosku :D.
Tego wczorajszego uderzenia bardzo sie boje bo niewidzialam dokładnie gdzie udezyl. A ze Max to kawal ubitej masy to sila musiala byc duza i boje się o ciemiaczko. Max jest strasznie nieuwazny. I skacze kolo malego. I mimo ze jest już duży to wiele faktow nierozumie. Np ze niewolno malemu pchac brudnych lapsk kolo buzi a maxio wszedl w okres ze mu sie myc ...

Czy wasze maluszku przy cycu tez potrafia sie wiercic jak szalone? Bo mi pulpecik zaraz cycka oderwie...
 
Do góry